Юрген КЛОПП: «Ми скористалися своїми моментами»

Наставник «Ліверпуля» – про вихід у півфінал Ліги чемпіонів

2132
1
ФК Ліверпуль. Юрген Клопп
Головний тренер англійського «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу над португальським «Порту» (4:1) в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

«Знали, що вони не зможуть грати весь матч з тим же напором, який вони демонстрували в перші 30 хвилин, тому і використовували Боббі Фірміно і Хендерсона в другому таймі.

У нас були моменти, не так багато, але ми ними скористалися. Нам потрібен був Аліссон і його сейви. У другому таймі натиск «Порту» спав, і нам стало простіше контролювати гру.

По-моєму, ми єдині серед півфіналістів, кому вдалося дістатися до цієї стадії в минулому сезоні. Я вперше зіграю проти «Барселони» в офіційних матчах і з нетерпінням чекаю їх», - сказав Клопп.

В 1/2 фіналу «Ліверпулю» буде протистояти каталонська «Барселона». Перші матчі відбудуться 30 квітня і 1 травня, матчі-відповіді - 7 і 8 травня 2019 року.