ТЕН ХАГ: «Це був приголомшливий вечір для голландського футболу»

Наставник «Аякса» задоволений виходом до півфіналу Ліги чемпіонів

4657
0
FOX Sports Asia. Ерік тен Хаг
Наставник «Аякса» Ерік тен Хаг поділився враженнями від перемоги над «Ювентусом» (2:1) у другому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вихід своєї команди в півфінал.

«Це був приголомшливий вечір для «Аякса», його гравців і всього голландського футболу. Ми знову вибили одного з фаворитів Ліги чемпіонів, оскільки наша філософія дозволяє нам долати свої кордони, і ми зробили це знову.

Ви могли помітити, що «Ювентус» побоювався нас, як це було і з «Реалом». Дуже складно грати проти нашого футбольного стилю, тому що у нас є дуже технічно-обдаровані гравці, і нас важко пресингувати.

Ми добре виступили в першому матчі, так що відчували впевненість і спокій, що було необхідно для того, щоб справлятися з тиском «Ювентуса» в першому таймі.

У перерві ми поговорили про те, як пресингувати Емре Джана. Вінгери повинні були частіше йти в атаку, а Лассе Шене і Френкі де Йонг - грати ближче один до одного. У другому таймі у «Ювентуса» з'явилися вільні зони, і ми могли йти в атаку. Супернику доводилося оборонятися, ми забили ще один гол і мали ще не одну нагоду збільшити відрив», - сказав тен Хаг.