Екс-форвард Динамо забив 5 голів в одному матчі чемпіонату Сінгапуру

Андрій Воронков вперше в професійній кар'єрі відзначився пента-триком

8808
5
ФК ДПММ. Андрій Воронков
Білоруський форвард брунейського клубу ДПММ Андрій Воронков відзначився п'ятьма голами в поєдинку сінгапурської S-Ліги проти «Балеста Халса» (7:1).

У першому таймі 30-річний футболіст записав на свій рахунок два м'ячі, а після перерви додав до них ще три. Чотири голи Воронков провів з гри, а один - з пенальті.

Нагадаємо, Андрій Воронков з 2007 по 2013 рік був на контракті в київському «Динамо», але за першу команду «біло-синіх» не провів жодного поєдинку. Віддавався в оренду в «Оболонь», «Кривбас», «Карпати», «Нєман» та запорізький «Металург».

У ДПММ Воронков перебрався на початку нинішнього року на правах вільного агента. Провів 5 матчів, відзначився 8 голами.