Збірна України завоювала 9 медалей на Кубку Європи з дзюдо

Континентальні змагання завершилися в хорватському місті Дубровнік

© Федерація дзюдо України
За підсумками Кубка Європи з дзюдо, який завершився в хорватському місті Дубровнік, збірна України завоювала 9 медалей, серед яких 3 золотих, 2 срібних і 4 бронзових.

За результатами першого дня змагань перше місце у ваговій категорії 66 кг зайняв Олександр Мойсей із Запоріжжя, друге – киянин Артем Фальковський. Бронза у вазі 60 кг дісталася Бекірбеку Моргоеву.

У другий день українці завоювали шість нагород. У ваговій категорії 90 кг чемпіоном став Віталій Шепель (Запоріжжя), а бронзову медаль виграв Владислав Гринчук (Житомир). Першим у вазі 100 кг став киянин Антон Савицький. Срібло змагань в категорії +100 дісталося дніпрянину Нодар Мачутадзе, а бронза – Леоніду Гасюку (Київ).

У жінок дзюдоїстка з Дніпра Руслана Булавіна стала бронзовою призеркою у вазі +78 кг. Ця бронза стала першою міжнародною нагородою для Руслани в новій вазі.

Всього в Кубку Європи боролися 235 спортсменів з 25 країн. Збірну України представляли 17 дзюдоїстів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!