Юлія ДЖИМА: «Відчуваю, що я всім заважаю в збірній»

Українська біатлоністка - про атмосферу всередині команди

Юлія ДЖИМА: «Відчуваю, що я всім заважаю в збірній»
© biathlon.com.ua. Юлія Джима

Юлія Джима, підбиваючи підсумки минулого сезону, натякнула на те, що її відносини з рештою команди далекі від ідеальних:

«Я вважаю, що золото в Поклюці було для мене таким собі бонусом, і я сказала собі, що ось, молодець, знайшла в собі сили, незважаючи ні на що, працювала над собою - і ось результат. Я думаю, я вже і так все довела, але чомусь до мене так погано ставляться, що ось, мовляв, через Джиму одні проблеми.

Я ось просто відчуваю, що я всім у команді заважаю. І я серйозно не розумію, чому так. Єдине, був такий момент, що я ніби як собі чогось не довела, і ось після перемоги в Поклюці я сказала собі: «Так, Юля, ти можеш. Ось це твій результат».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vizuals
      vizuals, 16.04.2019 18:16
    -5
    А Джиме самой то ее никакущие кондиции нисколько не мешают
    ampl7
      ampl7, 16.04.2019 17:02
    -4
    Valera35, 16.04.2019 16:17
    Бабский серпентарий
    Надо одного переростка, Валюшу Семеренко, отправить на заслуженный отдых, и все в команде устаканится. Никак эта сплетница и интриганка не может успокоится еще с Пхенчана.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.04.2019 16:48
    +1
    Так тебе после золота что - палки лыжные подпиливали , или в лыжи гвоздей набили ? Вы ведь все чудили , девки!
    iskender
      iskender, 16.04.2019 16:24
    +2
    Мешаешь ты, например, тем, что прямо этим интервью даёшь второе дыхание уже подзатухшему скандалу, который начали подзабывать.
    Valera35
      Valera35, 16.04.2019 16:17
    0
    Бабский серпентарий
    turist86
    online
      turist86, 16.04.2019 16:07
    +2
    Скільки вже можна бити глечики у тій жіночій збірній?
    iskender
      iskender, 16.04.2019 16:24
    +2
    Мешаешь ты, например, тем, что прямо этим интервью даёшь второе дыхание уже подзатухшему скандалу, который начали подзабывать.
    turist86
    online
      turist86, 16.04.2019 16:07
    +2
    Скільки вже можна бити глечики у тій жіночій збірній?
    stopor2016
    online
      stopor2016, 16.04.2019 16:48
    +1
    Так тебе после золота что - палки лыжные подпиливали , или в лыжи гвоздей набили ? Вы ведь все чудили , девки!
    Valera35
      Valera35, 16.04.2019 16:17
    0
    Бабский серпентарий