Карпати перевели до дублю основного захисника

26-річний захисник Аді Мехреміч потрапив в немилість до керівництва львівського клубу

Карпати перевели до дублю основного захисника
© ФК Карпати. Аді Мехреміч

Боснійський захисник «Карпат» Аді Мехреміч переведений до дублю. За інформацією джерела, у гравця стався конфлікт із керівництвом клубу з фінансових моментів.

Через розбіжності з керівництвом Мехреміч не зіграв в поєдинку 24-го туру УПЛ з «Десною» (1:2).

У нинішньому сезоні Мехреміч провів за «Карпати» 22 матчі, в яких забив 1 м'яч. До «Карпат» боснієць перебрався минулого літа.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dima Any
      Dima Any, 16.04.2019 17:26
    +4
    В чувака закінчується контракт , новий не підписує - звичайне рішення , так всі команди поступають
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2019 16:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 16.04.2019 16:46
    команда не грає, а мучається. Потрібно всіх розігнати і почати як Дніпро-1, тоді може щось вийде. А так з року в рік на виліті сидіти, кому це цікаво.
    в Дніпра бабла купа, а з приходом до влади Коломойського я не здивуюсь, що за рік-два це буде новий чемпіон. А Карпати вже другий сезон живуть на власні кошти, плюс помалу гасять старі борги
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 16.04.2019 16:46
    -5
    команда не грає, а мучається. Потрібно всіх розігнати і почати як Дніпро-1, тоді може щось вийде. А так з року в рік на виліті сидіти, кому це цікаво.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 16.04.2019 16:29
    -1
    Это руководство умом не понять!
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2019 15:52
    +4
    Людина,яка привезла найбільше голів у свої ворота...і в кого літом закінчується контракт. Нормальна практика. Але я б його ставив на лівий фланг захисту,як при Мораїші він грав...
    Dima Any
      Dima Any, 16.04.2019 17:26
    +4
    В чувака закінчується контракт , новий не підписує - звичайне рішення , так всі команди поступають
    Dmytro Dmytro
    online
      Dmytro Dmytro, 16.04.2019 15:52
    +4
    Людина,яка привезла найбільше голів у свої ворота...і в кого літом закінчується контракт. Нормальна практика. Але я б його ставив на лівий фланг захисту,як при Мораїші він грав...
    dudigo78
      dudigo78, 16.04.2019 16:54
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 16.04.2019 16:46
    команда не грає, а мучається. Потрібно всіх розігнати і почати як Дніпро-1, тоді може щось вийде. А так з року в рік на виліті сидіти, кому це цікаво.
    в Дніпра бабла купа, а з приходом до влади Коломойського я не здивуюсь, що за рік-два це буде новий чемпіон. А Карпати вже другий сезон живуть на власні кошти, плюс помалу гасять старі борги