Ернесто ВАЛЬВЕРДЕ: «Думати про перевагу над МЮ буде дурістю»

Головний тренер «Барселони» вважає, що питання виходу в півфінал ЛЧ ще не вирішене

1523
0
EFE. Ернесто Вальверде
Наставник «Барселони» Ернесто Вальверде прокоментував майбутній матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Юнайтед».

Раніше каталонці перемогли суперника в Манчестері (1:0).

«Не знаю, який план на гру буде у суперника. Але ми можемо відштовхуватися від їх попередніх досягнень в Лізі чемпіонів. Вони виграли три з чотирьох ігор в гостях, перемогли «Ювентус» і ПСЖ на останній хвилині.

Ми забили гол на виїзді, але нічого ще не вирішено. Не можна думати про перевагу - це буде дурістю. Не знаю, чи стануть вони атакувати з перших хвилин, але припускаю, що будуть намагатися повторити те, що добре працювало у минулих іграх.

Ми знаємо сильні сторони «Манчестер Юнайтед», нам не можна дозволяти їм контратакувати після наших атак. Вони добре діють, коли з'являється вільний простір. Ми сподіваємося пройти далі, але проти нас чудовий суперник. Вони сильні, але і ми теж», - сказав Вальверде.

Раніше повідомлялося, що Мессі зіграє у другому матчі з «Манчестер Юнайтед». Гра відбудеться у вівторок, 16 квітня. Початок матчу о 22:00 за Києвом.