Українець Белінський виграв юнацький турнір ITF на Мальті

У фінальному поєдинку суперник з Німеччини відмовився від продовження гри

2162
1
Тенісний портал України. Вячеслав Белінський
15-річний український тенісист Вячеслав Белінський виграв одиночний титул на юнацькому турнірі ITF четвертої категорії Malta ITF U18 World Ranking Tournament, що завершився в Марсі, Мальта.

У фіналі українець зустрічався з Мікою Ліппі з Німеччини. У першій партії за рахунку 4:2 на користь Белінського його суперник відмовився від продовження боротьби. Цікаво, що за тиждень до того Белінський виграв титул на турнірі п'ятої категорії, а два тижні тому став фіналістом змагань четвертої категорії в Антальї.

Вячеславу виповнилося 15 років в грудні минулого року, і він почав виступати на юнацьких турнірах ITF тільки в цьому сезоні. У новому світовому рейтингу юніорів у віковій категорії 18 років і молодше Белінський за підсумками турніру в Марсі повинен опинитися в середині 4-й сотні.