ЧС з хокею U-18. Україна почала c поразки в овертаймі

Юніорська збірна України провела стартовий матч на турнірі

ЧС з хокею U-18. Україна почала c поразки в овертаймі
© facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України U-18, яка рік тому виграла турнір в Києві, поєдинком зі збірною Франції відкрила для себе чемпіонат світу в Дивізіоні 1 Групі A.

Французи, господарі турніру, можуть вважатися одним з фаворитів, але за два періоди зуміли закинути у ворота України лише одну шайбу. А ось у третій 20-хвилинці рахунок став рівним.

Україна U-18 реалізувала чисельну більшість і зуміла звести основний час до нічиєї. В овертаймі нашу команду підвели вилучення, і Франція зуміла забити в чисельній перевазі, вигравши 2:1.

В цілому, 1 набраний бал можна назвати позитивним стартом. У понеділок Україна зіграє з Данією.

Чемпіонат світу з хокею U-18 в Дивізіоні 1 Група A.

Україна U-18 - Франція U-18 1:2 (в овертаймі) (0: 0, 0: 1, 1: 0, 0: 1)

Шайби: 20:26 Гьер (Дьюб, Бараваджо) - 0:1, 52:02 Панченко (Ратушний, Целогородцев - більш) - 1:1, в овертаймі 1:20 Томасіна (Алла, Дьюб - більш) - 1:2

Воротарі: Сердюк - Дюкіна

Кидки: 21 - 23

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Іван Зінченко, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Irrelevant
      Irrelevant, 14.04.2019 20:21
    +4
    Vitaliy Fedorchuk, 14.04.2019 20:01
    Есть трансляция, на сайт фху зайди. Там подробная инструкция. Качество hd
    И правда! Там есть и инструкция и данные(пароль+логин) к сайту fanseat (именно об этом сайте я и говорил, там где 8 евро стоит если покупать доступ).
    Спасибо тебе, добрый человек!
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 14.04.2019 20:14
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну результат для старта не плохой, это приобретение в 1 очко может потом ой как пригодится
    Vitaliy Fedorchuk
      Vitaliy Fedorchuk, 14.04.2019 20:01
    +4
    Irrelevant, 14.04.2019 19:20
    Жалко, что ни один украинский канал не транслирует, с удовольствием бы посмотрел, пусть и через VPN... Даже на reddit нету ни одного стрима...
    Единственный вариант платить 8 евро на сайте IIHF видимо. Билеты на матчи небось дешевле стоят
    Есть трансляция, на сайт фху зайди. Там подробная инструкция. Качество hd
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.04.2019 19:36
    +1
    думаю, боротимемось з Норвегією та Францією за право залишитись...норвежці слабші за французів
    narodich 42
      narodich 42, 14.04.2019 19:35
    +7
    Ну если задача стоит остаться в дивизионе, то результат есть
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 14.04.2019 19:35
    +6
    Молодці, дуже непогано стартували!!! Треба позитивного результату завтра з данійцями, віримо, козацтво!
    Dre
      Dre, 14.04.2019 19:27
    +8
    Молодці!
    Шкода що не виграли.
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.04.2019 19:20
    +4
    Irrelevant, 14.04.2019 19:20
    Жалко, что ни один украинский канал не транслирует, с удовольствием бы посмотрел, пусть и через VPN... Даже на reddit нету ни одного стрима...
    Единственный вариант платить 8 евро на сайте IIHF видимо. Билеты на матчи небось дешевле стоят
    100%
    Irrelevant
      Irrelevant, 14.04.2019 19:20
    +9
    Жалко, что ни один украинский канал не транслирует, с удовольствием бы посмотрел, пусть и через VPN... Даже на reddit нету ни одного стрима...
    Единственный вариант платить 8 евро на сайте IIHF видимо. Билеты на матчи небось дешевле стоят
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.04.2019 19:19
    +8
    Браво
    Irrelevant
      Irrelevant, 14.04.2019 19:20
    +9
    Жалко, что ни один украинский канал не транслирует, с удовольствием бы посмотрел, пусть и через VPN... Даже на reddit нету ни одного стрима...
    Единственный вариант платить 8 евро на сайте IIHF видимо. Билеты на матчи небось дешевле стоят
    Dre
      Dre, 14.04.2019 19:27
    +8
    Молодці!
    Шкода що не виграли.
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 14.04.2019 19:19
    +8
    Браво
    narodich 42
      narodich 42, 14.04.2019 19:35
    +7
    Ну если задача стоит остаться в дивизионе, то результат есть
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 14.04.2019 19:35
    +6
    Молодці, дуже непогано стартували!!! Треба позитивного результату завтра з данійцями, віримо, козацтво!
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 14.04.2019 20:14
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну результат для старта не плохой, это приобретение в 1 очко может потом ой как пригодится
    Irrelevant
      Irrelevant, 14.04.2019 20:21
    +4
    Vitaliy Fedorchuk, 14.04.2019 20:01
    Есть трансляция, на сайт фху зайди. Там подробная инструкция. Качество hd
    И правда! Там есть и инструкция и данные(пароль+логин) к сайту fanseat (именно об этом сайте я и говорил, там где 8 евро стоит если покупать доступ).
    Спасибо тебе, добрый человек!
    Vitaliy Fedorchuk
      Vitaliy Fedorchuk, 14.04.2019 20:01
    +4