Конор МАКГРЕГОР: «Ломаченко, переходь в ММА»

Зірковий ірландець уже знайшов суперника українському чемпіону

Конор МАКГРЕГОР: «Ломаченко, переходь в ММА»
© Instagram. Конор Макгрегор
Колишній чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор прокоментував впевнену перемогу Василя Ломаченка над Ентоні Кроллою.
 
Ірландець був вражений нокаутом від українця. Після цього бою Макгрегор запросив Ломаченко в ММА.
 
«Я люблю удари в цю область. У ММА ми називаємо їх «навушники». Вражаючий і легальний удар прямісінько по лінії черепа.
 
Переходь в ММА, Лома. Тут є олімпійський чемпіон з боротьби в твоїй вазі (Генрі Сехудо). Це був би чудовий бій для твого дебюту. Ідентично моєму дебюту в боксі проти олімпійського чемпіона і чемпіона світу (Флойд Мейвезер)», - написав Макгрегор в твіттері.
 
Раніше Василь Ломаченко зізнався, що був би не проти провести бій з Конором Макгрегором.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    movkli
    online
      movkli, 14.04.2019 21:59
    0
    Arius, 14.04.2019 01:51
    Епать он миллиардер. не тебе ему говорить сто делать!!!
    миллиардер какой? гривневый или может рублевый?))) а в попугаях я все-таки длиннее
    zizyyura
      zizyyura, 14.04.2019 21:40
    0
    А коли це Майвезер встиг стати олімпійським чемпіоном? В нього бронза Атланти 1996 року.
    relax-1984
      relax-1984, 14.04.2019 13:46
    0
    RomarioUA, 13.04.2019 23:35
    Удивительно адекватно и доброжелательно
    Согласен. От кого, а от Конора дождаться адэкватных комментов ) Ваське плюс очередной )
    sprinter1
      sprinter1, 14.04.2019 11:54
    +1
    Arius, 14.04.2019 01:51
    Епать он миллиардер. не тебе ему говорить сто делать!!!
    Миллиардер? когда он им стал,может миллионер,чушь не неси.
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 14.04.2019 02:15
    +5
    vizuals, 14.04.2019 00:38
    Макгрегор, завязывай бухать
    Он не бухает, он на коксе сидит.
    Arius
      Arius, 14.04.2019 01:51
    -4
    vizuals, 14.04.2019 00:38
    Макгрегор, завязывай бухать
    Епать он миллиардер. не тебе ему говорить сто делать!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 14.04.2019 00:38
    -2
    Макгрегор, завязывай бухать
    REALIST
      REALIST, 14.04.2019 00:16
    0
    получив від урки зауральського, тепер від Лома захотів !
    RomarioUA
      RomarioUA, 13.04.2019 23:35
    +14
    Удивительно адекватно и доброжелательно
    RomarioUA
      RomarioUA, 13.04.2019 23:35
    +14
    Удивительно адекватно и доброжелательно
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 14.04.2019 02:15
    +5
    vizuals, 14.04.2019 00:38
    Макгрегор, завязывай бухать
    Он не бухает, он на коксе сидит.
    sprinter1
      sprinter1, 14.04.2019 11:54
    +1
    Arius, 14.04.2019 01:51
    Епать он миллиардер. не тебе ему говорить сто делать!!!
    Миллиардер? когда он им стал,может миллионер,чушь не неси.
    movkli
    online
      movkli, 14.04.2019 21:59
    0
    Arius, 14.04.2019 01:51
    Епать он миллиардер. не тебе ему говорить сто делать!!!
    миллиардер какой? гривневый или может рублевый?))) а в попугаях я все-таки длиннее
    zizyyura
      zizyyura, 14.04.2019 21:40
    0
    А коли це Майвезер встиг стати олімпійським чемпіоном? В нього бронза Атланти 1996 року.
    relax-1984
      relax-1984, 14.04.2019 13:46
    0
    RomarioUA, 13.04.2019 23:35
    Удивительно адекватно и доброжелательно
    Согласен. От кого, а от Конора дождаться адэкватных комментов ) Ваське плюс очередной )
    REALIST
    online
      REALIST, 14.04.2019 00:16
    0
    получив від урки зауральського, тепер від Лома захотів !