Вінниця виграла в першому матчі за третє місце у Юракадемії

Друга гра серії також пройде на майданчику МХП

1511
0
Ігор Заржицький
Сьогодні в місті Тростянець Вінницької області почалася серія за бронзові медалі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Місцева команда «МХП-Вінниця» приймала харківську «Юракадемію»

Перші дві партії завершилися з однаковим рахунком, тільки з дзеркальним відображенням. Спочатку виграли господарі майданчика 25:16, а потім точно з таким же результатом перемогли гості.

А ось два наступних сети проходили в дуже впертій боротьбі. Так, в третій партії в самій кінцівці рахунок був рівний 22:22 однак вінницькі волейболісти зуміли взяти три очки поспіль і досягли успіху в сеті 25:22.

Схожа ситуація була і в четвертій партії, коли харків'яни змогли скоротити відставання до мінімуму 23:22. Але на більше сил у них не вистачило і знову господарі майданчика вийшли переможцями 25:23.

У цій грі у «МХП-Вінниця» 14 очок набрав Дмитро Сухінін, 13 - Артем Скороход, 10 - Костянтин Рябуха 11 - Денис Данилов. У харків'ян більше всіх очок принесли своїй команді Андрій Левченко - 25, Борис Єфименко - 10.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Серія за 3 місце. 13 квітня. Тростянець
ВК «МХП-Вінниця» - «Збірна Харківської області-Юракадемія»
3:1 (25:16, 16:25 25:22, 25:23)
Рахунок в серії до трьох перемог - 1:0

Другий матч відбудеться у неділю 14 квітня в Тростянці.

Також сьогодні було зіграно і перший матч за 7-8 місця, в якому хмельницький «Новатор» приймав сумський «ШВСМ-СумДУ». Господарі поля програли з рахунком 1:3.

Серія за 7-8 місце. 13 квітня. Хмельницький
«Новатор» (Хмельницький) - «ШВСМ-СумДУ» (Суми)
1:3 (15:25 25:23, 13:25, 18:25)
Рахунок в серії до трьох перемог - 0:1

Друга гра в цій серії відбудеться 19 квітня в Сумах.
(1)

Ексчемпіон світу розповів, що сталося під час спарингу з Ф'юрі
Бокс | 19 квітня 2024, 15:36 0

Джей Опетайя заперечує, що відправив Тайсона на настил рингу

Відбулися перші півфінальні матчі Плюс Ліги
Волейбол | 18 квітня 2024, 19:20 0

Варшавський «Проєкт» з українцем Юрієм Семенюком програв вдома команді «Алурон Варта» 0:3