0

Мануель ПЕЛЛЕГРІНІ: «Грали набагато краще в другому таймі»

Наставник «Вест Хема» - про поразку від «Челсі»

ФК Вест Хем. Мануель Пеллегріні

Головний тренер «Вест Хема» Мануель Пеллегріні поділився враженнями щодо матчу проти «Челсі» (поразка 0:2):

«Ми набагато краще грали в другому таймі. Так, в кінці вони добили нас другим голом, але результат забезпечив перший тайм.

Коли є гравець такого рівня, як Еден Азар, він може робити найрізноманітніші речі. Нелегко продертися через чотирьох гравців. Але ми могли зіграти краще в захисті в цьому епізоді. Він дуже хороший гравець, але занадто легко пройшов чотирьох гравців.

Ми дещо змінили в перерві, у нас був шанс звести матч внічию. У другому таймі я побачив у команди характер. Але не в першому. Тому багато причин. У цьому сезоні ми не боремося за виживання.

Крім того, у нас багато травмованих, багато футболістів грають дуже багато. У кожному матчі у нас по п'ять-шість травмованих. Можливо, тому команда виглядає втомленою».