У фіналі чоловічої Суперліги зіграють Барком і Серце Поділля

За бронзові нагороди поведуть боротьбу МХП-Вінниця і Юракадемія

1915
0
Відбулися треті матчі півфінальних серій до трьох перемог чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. У Харкові місцева «Юракадемія» зустрічалася з львівським «Баркомом-Кажан».

З огляду на, що два поєдинки у Львові виграли діючі чемпіони країни, для виходу в фінал їм залишалося домогтися успіху ще в одній грі з трьох можливих. Підопічні Угіса Крастіньша не стали відкладати справу на більш пізній термін і виграли вже в першому харківської матчі з рахунком 3:1. Гості досить легко взяли два стартових сети 16:25 і 12:25. Потім юристи один сет відіграли 25:22, але в четвертій партії львів'яни знову виявилися сильнішими 15:25.

У складі переможців 20 очок набрав Юрій Томін і 17 - Олег Шевченко. У харків'ян 11 очок в активі Елтуна Карімова і 10 у Андрія Левченко.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки. Суперліга
Півфінал. Третій матч. 5 квітня
Збірна Харківської області-«Юракадемія» (Харків) - «Барком-Кажани» (Львів)
1:3 (16:25 12:25, 25:22, 15:25)

Рахунок в серії до трьох перемог - 0:3

Також три матчі були зіграні в іншій півфінальній серії, де зустрічалися два вінницьких клубу. Після подвійного успіху на своєму майданчику волейболісти «Серця Поділля» виграли і в третій грі вже на полі суперників.

Гості швидко повели в рахунку, взявши першу і другу партії - 22:25 і 19:25. Далі волейболісти «МХП-Вінниця» спробували відродити інтригу, перемігши в третьому і четвертому сетах - 29:27 і 25:16. Але сил на тай-брейк у господарів не вистачило і вони поступилися майже без боротьби 5:15.

У складі ВК «Серце Поділля» найбільше очок набрав Андрій Горбенко - 13, а у «МХП-Вінниця» - Костянтин Рябуха - 18.

ВК «МХП-Вінниця» - «Серце Поділля» (Вінниця)
2:3 (22:25 19:25, 29:27, 25:16, 5:15)

Таким чином золоті і срібні медалі чемпіонату України розіграють «Барком-Кажан» та «Серце Поділля», а в серії за третє місце зустрінуться «МХП-Вінниця» та «Юракадемія».