Слоан СТІВЕНС: «У мене був не найкращий старт сезону»

Американська тенісистка - про вихід у чвертьфінал турніру в Чарльстоні

Jimmie48 Photography. Слоан Стівенс
Американська тенісистка Слоан Стівенс розповіла про перемогу в третьому колі турніру в Чарльстоні над Айлою Томлянович. Восьма ракетка світу обіграла австралійку в трьох сетах, поступившись у першій партії - 4:6, 6:4, 6:4.

«Я була налаштована тільки боротися. Айла грала на дуже високому рівні, і це змушувало мене піднімати свій рівень тенісу. Вперше за довгий час я дійсно вийшла на корт і була налаштована на перемогу. Я боролася, не звертаючи уваги ні на що.

Як тільки я почала втягуватися в матч, стала більше відчувати ритм. У попередніх матчах мені було непросто, але сьогодні я налаштувалася не поспішати і чекати своїх моментів.

На грунті всім складно грати, але на цьому покритті є час подумати. Навіть в таких моментах, як сьогодні, коли я програвала з рахунком 6:4, 3:0, нічого не закінчено. Ще можна боротися і відігратися.

У мене був не найкращий старт сезону, але я виграла вже два матчі поспіль, чого не відбувалося з Australian Open. Я відмінно почала цей турнір і моє бажання грати, боротися і радість від перебування на корті мені дуже допомагають.

Думаю, це мені допоможе і протягом наступних тижнів. У чвертьфіналі я буду діяти так, як і сьогодні. Постараюся показати свій кращий теніс».

Суперницею Стівенс в чвертьфіналі стане її співвітчизниця Медісон Кіз.

«Ми дуже багато тренуємося разом. Але грали один проти одного тільки три рази. Чесно, не можу нічого сказати про нашу майбутню зустріч. Я постараюся грати в свій теніс і виконувати план на матч. Поки це працює.

У мене немає якихось таємних секретів, хоча, якби вони і були, я б вам їх не сказала, тому що потім ви це опублікували б », - резюмувала Стівенс.