0

Сергій БОРЗЕНКО: «Пенальті надломив ФК Львів»

Захисник розповів про невдалий матчі проти «Маріуполя»

pfclviv.com

У матчі чемпіонату України ФК «Львів» поступився «Маріуполю» 2:3, пропустивши вирішальний гол з пенальті.

Підсумок матчу підвів захисник Сергій Борзенко.

«Ми налаштовувалися лише на перемогу. Не знаю, був пенальті чи не був, але він нас надломив. Трохи розклеїв нас цей 11-метровий удар. Потім хлопці зібралися, були моменти для того, щоб врятувати гру. Хоча б зрівняти рахунок і зіграти внічию. І при такій грі у другому таймі ми мали на це усі шанси. На жаль, не вийшло.

Другу жовту картку арбітр міг би і не давати Мартану. Виходить, ми отримали подвійне покарання – і пенальті, і в меншості залишилися. Напевно, і це зіграло велику роль.

Чому не забиває Бруно? Бруно працює на тренуваннях, як і всі хлопці. Мав чудовий момент, коли виходив один-на-один з воротарем, міг вирішувати долю епізоду. Але, напевно, сьогодні був просто не його день», - сказав Борзенко.

(2)

Тренер Шахтаря U-19 оцінив поразку від Динамо: «У всьому їх переграли»
Футбол | 10 травня 2024, 19:31 21

Бєлік задоволений грою, але не результатом

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди