ЧЕ ЧЕ: «З самого початку хотів опинитися в Сан-Паулу»

Екс-гравець «Динамо» - про перехід в «Сан-Паулу»

ЧЕ ЧЕ: «З самого початку хотів опинитися в Сан-Паулу»
© twitter.com/SaoPauloF. Че Че

Колишній гравець «Динамо» Че Че прокоментував свою перехід в «Сан-Паулу»:

«З самого початку переговорів я дуже хвилювався, адже хотів опинитися в «Сан-Паулу». Проект, який представив «Сан-Паулу» був чудовим.

Радий знову працювати з Кукою, у мене є необхідна впевненість. Керівництво клубу розраховує на мене.

Знаю, що від мене багато чого очікують, буду намагатися багато працювати.

Дуже радий, що зміг возз'єднатися з головним тренером Кукою, сподіваюся, з ним зможу поборотися за нові нагороди».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Globoesporte

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 03.04.2019 00:08
    0
    Руслан Шевченко, 02.04.2019 22:41
    Когда Чигр, извините за фамильярность, играл в Испании, говорил, но я всегда мечтал о Греции, у них оливки лучше.
    Только в отличии от Чигра он не пошел на понижение.
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 02.04.2019 23:33
    0
    Руслан Шевченко, 02.04.2019 22:41
    Когда Чигр, извините за фамильярность, играл в Испании, говорил, но я всегда мечтал о Греции, у них оливки лучше.
    Так может он болеет за Сан-Паулу,что для бразильца вполне не странно.Он же не сказал что всегда мечтал играть за Абердин к примеру.
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 02.04.2019 22:41
    -1
    Когда Чигр, извините за фамильярность, играл в Испании, говорил, но я всегда мечтал о Греции, у них оливки лучше.
    pike1
      pike1, 02.04.2019 22:04
    +3
    Теперь чтобы бразильцу попасть в серьезный бразильский клуб нужно сначала попасть в ЧУ? Ничего себе уровень))
    pike1
      pike1, 02.04.2019 22:04
    +3
    Теперь чтобы бразильцу попасть в серьезный бразильский клуб нужно сначала попасть в ЧУ? Ничего себе уровень))
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 03.04.2019 00:08
    0
    Руслан Шевченко, 02.04.2019 22:41
    Когда Чигр, извините за фамильярность, играл в Испании, говорил, но я всегда мечтал о Греции, у них оливки лучше.
    Только в отличии от Чигра он не пошел на понижение.
    Витя Астанавитесь
    Витя Астанавитесь, 02.04.2019 23:33
    0
    Руслан Шевченко, 02.04.2019 22:41
    Когда Чигр, извините за фамильярность, играл в Испании, говорил, но я всегда мечтал о Греции, у них оливки лучше.
    Так может он болеет за Сан-Паулу,что для бразильца вполне не странно.Он же не сказал что всегда мечтал играть за Абердин к примеру.