Збірна України з карате стала чемпіоном Європи

Українські каратисти завоювали три нагороди континентальної першості

4881
2
OlympicUA. Жіноча збірна України з карате
28–31 березня в Гвадалахарі (Іспанія) пройшов 54-й чемпіонат Європи з карате, на якому були розіграні нагороди континентальної першості та ліцензії на Європейські ігри 2019 Мінську. Збірна України здобула три медалі чемпіонату Європи.

Жіноча команда у складі Анжеліки Терлюгі, Діани Шостак, Галини Мельник і Аніти Серегиной завоювала титул чемпіонок Європи в командному куміте. На шляху до фіналу збірна України здолала Португалію (2:1), Фінляндію (2:0), Норвегію (9:5), Хорватію (11:3). У півфіналі українки переграли італійок (15:8), а в фіналі виявилися сильнішими туркень (2:1).

Також дві бронзові медалі здобули в індивідуальному куміте Аніта Серьогіна (до 61 кг) та Станіслав Горуна (до 75 кг). У змаганнях брали участь понад 500 спортсменів з 51 країни.
Джерело Sport.ua
(5)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено