Лаціо в гостях мінімально обіграв Інтер

Долю зустрічі вирішив гол Мілінковича-Савіча на початку гри

2097
1
У поєдинку 29-го туру італійської Серії А «Інтер» в Мілані приймав столичний «Лаціо». Перший тайм пройшов за невеликої переваги господарів, проте випади римлян були дуже небезпечні. Нещасливою для «чорно-синіх» стала 13-а хвилина. Луїс Альберто з кута штрафного навісив на дальню штангу, і Сергій Мілінкович-Савіч в боротьбі із захисником зумів завдати удару головою - 0:1.

Під завісу тайму гості провели ще пару непоганих атак, однак Ханданович впорався і з ударом Баштуша головою з декількох метрів, і з пострілом Луїса Альберто в дев'ятку. Працював і візаві Саміра - Стракоша відбив удари Перішіча і Кейта.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм: «Інтер» володів м'ячем, але небезпечнішими були атаки римлян. Кайседо не реалізував вихід сам на сам, Ханданович впорався з непростим ударом Іммобіле. У господарів було більше ударів, ще більше - навісів, з якими без проблем впоралася оборона «Роми».

0:1 - римляни здобули 48 очок і піднялися на 6-ту сходинку турнірної таблиці. У середу «Лаціо» їде в гості до СПАЛа. У «Інтера» 53 бали і третє місце, 3 квітня команда також зіграє на виїзді - проти «Дженоа».