Українець Олександр Зінченко відіграв весь матч у складі «містян»

7849
2
twitter.com/fulhamfc

У поєдинку 32-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» обіграв «Фулхем» з рахунком 2:0.

«Містяни» видали надпотужний початок зустрічі. За перші 15 хвилин «дачники» не тільки не могли перейти на половину поля суперників, але й не наближалися до центрального плацдарму поля. Тиск «Сіті» приніс результат вже на п'ятій хвилині поєдинку: обрізка господарів біля власного штрафного майданчика завершилася для них неприємностями - рахунок відкрив Бернарду Сілва. Подвоїли свою перевагу підопічні Хосепа Гвардіоли в середині першої половини зустрічі, коли, здавалося, «дачникам» вдалося відійти від стартового штурму опонентів. І знову до неприємностей привела помилка біля власного штрафного майданчика: перехоплення зробив автор першого взяття воріт Бернарду, який знайшов у штрафному Агуеро. Форвард свій шанс використав, технічно перекинувши м'яч через голкіпера. Перед перервою довести рахунок до розгрому міг Гюндоган, який з лінії штрафного трохи не влучив у ворота.

У другому таймі «містяни» знизили оберти, але все одно продовжували володіти територіальною перевагою. Мав оформляти дубль Бернарду, який не влучив по м'ячу після того, як Ріко зреагував на удар Стерлінга. Міг забивати і Кайл Уокер, але не потрапив у верхній кут воріт з правого кута штрафного «Фулхема». Втім, більш голів на «Крейвен Котедж» забито не було.

Відзначимо, що повну зустріч провів на полі півзахисник збірної України Олександр Зінченко.