Інтер – Лаціо – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку двадцать дев'ятого туру італійської Серії А

5296
1
ФК Інтер Мілан
У неділю, 31-го березня, відбувся поєдинок двадцять дев'ятого туру італійської Серії А, в якому міланський «Інтер» приймав римський «Лаціо». Матч пройшов в Мілані (Італія), на полі стадіону «Джузеппе Меацца», початок о 21:30 за київським часом.

Перемога у принциповій зустрічі проти «сусідів» за містом під час міланського дербі (3:2), перерва на матчі національних збірних, і ось тепер, повернення до баталій на внутрішній арені задля проведення зустрічі з ще одним з претендентів на потрапляння в зону єврокубків в турнірній таблиці. Таким був передматчевий розклад для «змій» перед грою з римськими «орлами». «Лаціо» сильно «трясе» в цьому сезоні, але підопічних Спалетті вони вже встигли вибити з розіграшу національного Кубка (1:1 в основний час і перемога за підсумками серії пенальті (3:4) в чвертьфіналі). Стало бути, «Інтер» захоче помститися своєму кривднику, разом з тим, закріпивши за собою третю сходинку в турнірній таблиці. А там ще й у неаполітанського «Наполі» буде гра проти «Роми» ...

Sport.ua провів текстову трансляцію матчу «Інтер» – «Лаціо». За перебігом зустрічі можна слідкувати за цим посиланням.