| Оновлено 29 березня 2019, 15:20
1912
0

Волейболісти Серце Поділля повели у півфінальній серії з Вінницею

Для виходу у фінал підопічним Валерія Копилова залишилося перемогти ще в одному матчі

1912
0
ВК Серце Поділля
У Вінниці пройшли два перші матчі півфінальної серії чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги. Волейболісти «Серце Поділля» на своєму майданчику приймали своїх земляків з «МХП-Вінниця».

У першій зустрічі перевага господарів була беззаперечною. Вони виграли всі три партії, причому не давши суперникам хоча б в одній з них набрати двадцять очок. У переможців кращим був Володимир Сидоренко, у якого в активі 17 очок. Що стосується «МХП-Вінниця», то тут відзначився Артем Скороход - 12 очок.

А ось у другій грі вже була справжня боротьба за перемогу, причому гості навіть вели по партіях 0:2. Але команда «Серце Поділля» проявила характер і зуміла переломити ситуацію на свою сторону, вигравши матч з рахунком 3:2. І знову найбільше очок приніс господарям Володимир Сидоренко - 26. Ще 16 очок набрав Андрій Горбенко та 14 - Олександр Терещук. У «МХП-Вінниця» 20 очок було в активі діагонального Віктора Шаповала, 15 набрав Дмитро Сухінін, 14 - Костянтин Рябуха, 13 - Віталій Кучер, і по 10 - Артем Скороход та Георгій Клепко.

Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Чоловіки
Полуфінал. 27-28 березня
«Серце Поділля» (Вінниця) - ВК «МХП-Вінниця»
3:0 (25:17, 25:19, 25:17)
3:2 (23:25 19:25, 25:20, 25:22, 15:12)

Рахунок в серії до трьох перемог - 2:0

У другому півфіналі зіграють львівський «Барком-Кажан» та збірна Харківської області-«Юракадемія». Перші два матчі пройдуть 29 і 30 березня у Львові.