| Оновлено 11 листопада 2020, 18:39
1547
0

В жіночому Кубку Виклику кращою стала італійська Саугелла

Волейболістки із Монци і в другому фінальному матчі виявилися сильнішими за турецький «Айдин ББСК»

1547
0
У середу в італійському місті Монца пройшов другий фінальний матч європейського Кубка Виклику з волейболу серед жінок сезону 2018-2019 років. Місцева команда «Саугелла» приймала турецький «Айдин ББСК», який тиждень тому перемогла на майданчику суперниць з рахунком 3:0.

І на цей раз італійки почали успішніше, вигравши перший сет 25:20. А ось у другій партії гості змінилися і відразу ж пішли у відрив 1:10. Врятувати ситуацію тут «Саугелла» вже не змогла 17:25.

Зате в подальшому господарі майданчика знову діяли краще своїх суперниць і взяли дві наступні партії 25:22 та 25:15.

Кубок Виклику з волейболу. Жінки
Фінал. Другий матч. 27 березня
«Саугелла» (Монца, Італія) - «Айдин ББСК» (Айдин, Туреччина)
3:1 (25:20, 17:25, 25:22, 25:15)
Перший матч - 3:0

Ця перемога стала третьою в нинішньому сезоні італійських команд в європейських волейбольних кубкових турнірах. Раніше, нагадаємо, в Кубку ЄКВ перемогли у чоловіків «Трентіно», а у жінок - «Бусто Арцисіо». Могли представники Апеннінського півострова завоювати і четвертий трофей, але чоловічий клуб з тієї ж Монци «Веро Воллей» з українським догравальника Олегом Плотницьким сьогодні зазнав поразки від російського «Бєлогор'я» із Бєлгорода.