Суперліга. Дніпро сильніший Одеси в першому матчі плей-оф

27 очок Тимофеєнко допомогли віце-чемпіону перемогти

1727
0
ФБУ
«Дніпро» обіграв «ОДЕСУ» в стартовому матчі першого раунду плей-оф Суперліги.

Команда Дениса Журавльова зіткнулася з серйозним опором з боку одеситів. Протягом трьох чвертей команди йшли нарівні. У певний момент гості навіть мали невелику перевагу. Але в четвертій чверті, завдяки впевненій грі Станіслава Тимофеєнка, «Дніпро» відірвався на відстань кількох атак і в підсумку здобув перемогу - 92:82.

«Дніпро» - «Одеса» - 92:82 (22:21 22:20, 15:20, 31:21)
«Дніпро»: Тимофеєнко (27 + 5 підбирань + 3 блок-шота), Мішула (16 + 5 передач), Закурдаєв (10 + 4 передачі), Фесенко (8 + 6 підборів), Шундель (8 + 5 підбирань), Вільховецький (7), Глєбов (7 + 5 підборів 6 передач), Сізов (6), Ревзін (3).
«Одеса»: Мейсі (21 + 8 передач), Хелманіс (16 + 6 підбирань), Пустозвонов (12 + 10 підборів), Мартін (10), Бєліков (10 + 9 підбирань), Ткачук (6), Новіков (5), Шеляковс (2).

Таким чином, «Дніпро» повів у серії з рахунком 1: 0. Перший раунд плей-оф триватиме у форматі до двох перемог. Гра у відповідь відбудеться 30 березня в Одесі.