Президент УЄФА: «Расизм фанів Чорногорії - це катастрофа»

В Англії шоковані поведінкою уболівальників

Президент УЄФА: «Расизм фанів Чорногорії - це катастрофа»
© Skysports.com

У понеділок в матчі відбору Євро-2020 Англія на поле суперника розгромила Чорногорію 5: 1, а окремі гравці гостей піддалися расистським образам.

У числі таких гравців Денні Роуз, Каллум Хадсон-Одоі і Рахім Стерлінг.

Прояви расизму було настільки відвертими, що на це звернув увагу не тільки президент УЄФА Александер Чеферін, а й прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей.

«Це просто катастрофа. Розбиратися з цим буде дисциплінарний комітет, але я просто не вірю, що люди з таким ставленням до сих пір існують», - сказав Чеферін.

"Це недопустимо. Вимагаю від УЄФА жорстких і рішучих заходів», - додала Мей.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 28.03.2019 15:41
    0
    Бедняжка Хадсон-Одои! Везде его дразнят
    garik_trinity
      garik_trinity, 27.03.2019 01:57
    +1
    Владимир Пидвирный, 26.03.2019 20:48
    кацапи в жовтих жилетах по Парижу бігають, кацапи і в Чорногорії свій слід залишили.
    Причем здесь кацапы? Это бритты постоянно расистские скандалы раздувают из ничего. Матч ДК - Челси вспомните.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 26.03.2019 20:48
    0
    кацапи в жовтих жилетах по Парижу бігають, кацапи і в Чорногорії свій слід залишили.
    П'ятсот Дев'ятий
      П'ятсот Дев'ятий, 26.03.2019 20:22
    +18
    Мені цікаво, що гірше: у-у-укання в Чорногорії чи побажання смерті футболісту в Луго?
    П'ятсот Дев'ятий
      П'ятсот Дев'ятий, 26.03.2019 20:22
    +18
    Мені цікаво, що гірше: у-у-укання в Чорногорії чи побажання смерті футболісту в Луго?
    garik_trinity
      garik_trinity, 27.03.2019 01:57
    +1
    Владимир Пидвирный, 26.03.2019 20:48
    кацапи в жовтих жилетах по Парижу бігають, кацапи і в Чорногорії свій слід залишили.
    Причем здесь кацапы? Это бритты постоянно расистские скандалы раздувают из ничего. Матч ДК - Челси вспомните.
    zac1310
    online
      zac1310, 28.03.2019 15:41
    0
    Бедняжка Хадсон-Одои! Везде его дразнят
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 26.03.2019 20:48
    0
    кацапи в жовтих жилетах по Парижу бігають, кацапи і в Чорногорії свій слід залишили.