Генсек ФФУ: «Впевнені, що Мораєс отримав громадянство належним чином»

Юрій Запісоцький - про ситуацію з отриманням бразильцем Жуніором Мораесом громадянства України

Генсек ФФУ: «Впевнені, що Мораєс отримав громадянство належним чином»
© ФФУ. Жуніор Мораес
Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький прокоментував ситуацію з отриманням бразильцем Жуніором Мораесом громадянства України.
 
«У нас є абсолютно чітке переконання, що процедура дотримана і всі терміни витримані. Згідно з українським законодавством, він постійно проживав на території України протягом 5 років.
 
Є Закон про громадянство, який вимагає 180 днів в році перебувати на території України, і Податковий кодекс, який вимагає 183 днів для визначення резидентства. Якщо ми беремо навіть більший термін, 183 днів, то норма дотримана. Він в оренді був не більше 4 місяців (у 2017 році в китайському «Тяньцзінь Цюаньцзянь», коли був гравцем «Динамо» - прим.). Тобто всі терміни дотримані», - сказав Запісоцький.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 24

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 26.03.2019 18:08
    +1
    Кто-бы говорил,но только не этот генсек ФФУ! Он в прошлом году при проведении конференции в Одесской области такого накосячил, что на сегодняшний день федерация нелегитимна! А что говорить о международном праве, это для них темный лес, увы....
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 26.03.2019 17:42
    0
    НЕ знаю, какая норма, сколько он дней был в стране, но предвижу - два технических поражения за подставу.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 26.03.2019 16:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    digital_summer, 26.03.2019 16:16
    Траша, наказали за что? Какие-то португезы не учили матчасть и подняли вонь, а вы тут на говно исходите))
    Чувствую себя Евреем Траншей))))). Ну не бывает дыма без огня. Бидоныч факел уже запалил. Наказали технарем ю17.
    source02
    online
      source02, 26.03.2019 16:28
    +2
    В голосовалке пункта все и сразу не хватает
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 16:16
    +4
    trasher87 trasher87, 26.03.2019 16:11
    Когда существует во всех сферах безнаказанность. Также как и с ю17 сборной. 50 на 50 и хочется чтобы наказали, чтобы другие видели что перед законом все равны. И не хочется потому что это вроде имидж.
    Траша, наказали за что? Какие-то португезы не учили матчасть и подняли вонь, а вы тут на говно исходите))
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 26.03.2019 16:11
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Михаил Степанов, 26.03.2019 15:49
    Єти записоцкие-павелки привикли что для них закон єто куда хочу туда верчу! Получение украинского гражданства по украинским законам и футбольние правила єто ж не одно и то же!
    Когда существует во всех сферах безнаказанность. Также как и с ю17 сборной. 50 на 50 и хочется чтобы наказали, чтобы другие видели что перед законом все равны. И не хочется потому что это вроде имидж.
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 16:10
    +6
    Михаил Степанов, 26.03.2019 15:49
    Єти записоцкие-павелки привикли что для них закон єто куда хочу туда верчу! Получение украинского гражданства по украинским законам и футбольние правила єто ж не одно и то же!
    Миша, точно такая же норма в 183 дня и в Европе
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 26.03.2019 15:49
    -13
    Єти записоцкие-павелки привикли что для них закон єто куда хочу туда верчу! Получение украинского гражданства по украинским законам и футбольние правила єто ж не одно и то же!
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 16:10
    +6
    Михаил Степанов, 26.03.2019 15:49
    Єти записоцкие-павелки привикли что для них закон єто куда хочу туда верчу! Получение украинского гражданства по украинским законам и футбольние правила єто ж не одно и то же!
    Миша, точно такая же норма в 183 дня и в Европе
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 16:16
    +4
    trasher87 trasher87, 26.03.2019 16:11
    Когда существует во всех сферах безнаказанность. Также как и с ю17 сборной. 50 на 50 и хочется чтобы наказали, чтобы другие видели что перед законом все равны. И не хочется потому что это вроде имидж.
    Траша, наказали за что? Какие-то португезы не учили матчасть и подняли вонь, а вы тут на говно исходите))
    source02
    online
      source02, 26.03.2019 16:28
    +2
    В голосовалке пункта все и сразу не хватает
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 26.03.2019 18:08
    +1
    Кто-бы говорил,но только не этот генсек ФФУ! Он в прошлом году при проведении конференции в Одесской области такого накосячил, что на сегодняшний день федерация нелегитимна! А что говорить о международном праве, это для них темный лес, увы....
    Vel Azazelo
      Vel Azazelo, 26.03.2019 17:42
    0
    НЕ знаю, какая норма, сколько он дней был в стране, но предвижу - два технических поражения за подставу.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 26.03.2019 16:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    digital_summer, 26.03.2019 16:16
    Траша, наказали за что? Какие-то португезы не учили матчасть и подняли вонь, а вы тут на говно исходите))
    Чувствую себя Евреем Траншей))))). Ну не бывает дыма без огня. Бидоныч факел уже запалил. Наказали технарем ю17.