ТаТоТаке: Хто навчив Коноплянку красти штрафні

Як Україна грала з Люксембургом

ТаТоТаке: Хто навчив Коноплянку красти штрафні
Разом з колишнім коментатором каналів “Футбол 1/2” Роберто Моралесом намагаємось зрозуміти, чому збірна України ледь не догралась до першого провалу у відборі Євро-2020.
 
01:02 - Чому Моралес покинув канали “Футбол”
02:23 - Здається, Шева перемудрив зі складом
03:26 - Хто навчив Коноплянку “красти” штрафні
05:46 - Наші зіграли не так вже й погано. Це Люксембург - круто
07:25 - Чого не вистачало в грі України
08:53 - Безус — це просто жах
11:40 - Мораес краще Яремчука
12:57 - Натуралізація Мораеса — це проблема нашого законодавства, а не футболу
13:33 - Розбираємо голи. Насправді, фарт — не головна причина успіху
16:46 - Перехід на 2 форварди — оптимальне рішення?
18:15 - Чому Лунін не грає в Леганесі і як він може стати другим голкіпером Реалу
20:39 - Прогноз на підсумок України у цьому відборі
21:12 - Чи готові Циганков, Миколенко та інша талановита молодь до переходу в топ-чемпіонат
23:27 - Шахтар і Динамо — найкращі в Європі по кількості пропущених голів. Але пишатися цим не варто
24:24 - Єдиний телепул в Україні неможливий
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    Сергій Найденко
      Сергій Найденко , 26.03.2019 15:18
    +1
    Видимо установка была от тренера. Вряд ли бы он сам позволил себе украсть штрафные у Малиновского. Я только не понимаю, как Шева додумался до такого идиотизма? Есть же классный исполнитель штрафных ударов. Малиновский не раз забивал прямыми ударами со штрафного!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 26.03.2019 15:12
    +2
    digital_summer, 26.03.2019 10:26
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    Неправда,в нынешней сборной есть и поталантливее его ребята,у которых с желанием развивать свой талант нет проблем. Коноплянка должен отойти в сторону и не тянуть со своим раздутым ЭГО команду назад.
    REALIST
    online
      REALIST, 26.03.2019 14:13
    +3
    Андрей Деко, 26.03.2019 12:31
    Конопля засохла, это давно поняли в Штутгарте, но Шевченко это никак не дойдет, тормоз реальный.
    А Штудгарт яким боком до Коно ?
    SrnaDario
      SrnaDario, 26.03.2019 12:43
    +1
    digital_summer, 26.03.2019 10:26
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    Хто там на заміні на його позицію? Чи хоч бразилець є на натуралізацію?
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 26.03.2019 12:31
    -3
    Конопля засохла, это давно поняли в Штутгарте, но Шевченко это никак не дойдет, тормоз реальный.
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 26.03.2019 12:10
    +3
    блін,дебіла кусок..якого хрина лізе бити штрафні ?
    ..вже раз бив одинадцятиметровий Ісландії на 83 хв., ...(
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 26.03.2019 11:35
    +2
    Коно был не худшим в команде против Люкса, но штрафные - да, ему лучше не бить. Тем более что есть кому это делать.
    doktor09
      doktor09, 26.03.2019 10:35
    +11
    Любой талант требует тщательной огранки и кропотливой работы. Но, увы, это не для Конопли. Застыл на уровне 6-7 летней давности.. Скорость упала-и талант сдулся...
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 10:26
    +4
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    doktor09
      doktor09, 26.03.2019 10:35
    +11
    Любой талант требует тщательной огранки и кропотливой работы. Но, увы, это не для Конопли. Застыл на уровне 6-7 летней давности.. Скорость упала-и талант сдулся...
    digital_summer
    online
      digital_summer, 26.03.2019 10:26
    +4
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    REALIST
    online
      REALIST, 26.03.2019 14:13
    +3
    Андрей Деко, 26.03.2019 12:31
    Конопля засохла, это давно поняли в Штутгарте, но Шевченко это никак не дойдет, тормоз реальный.
    А Штудгарт яким боком до Коно ?
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 26.03.2019 12:10
    +3
    блін,дебіла кусок..якого хрина лізе бити штрафні ?
    ..вже раз бив одинадцятиметровий Ісландії на 83 хв., ...(
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 26.03.2019 15:12
    +2
    digital_summer, 26.03.2019 10:26
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    Неправда,в нынешней сборной есть и поталантливее его ребята,у которых с желанием развивать свой талант нет проблем. Коноплянка должен отойти в сторону и не тянуть со своим раздутым ЭГО команду назад.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 26.03.2019 11:35
    +2
    Коно был не худшим в команде против Люкса, но штрафные - да, ему лучше не бить. Тем более что есть кому это делать.
    Сергій Найденко
      Сергій Найденко , 26.03.2019 15:18
    +1
    Видимо установка была от тренера. Вряд ли бы он сам позволил себе украсть штрафные у Малиновского. Я только не понимаю, как Шева додумался до такого идиотизма? Есть же классный исполнитель штрафных ударов. Малиновский не раз забивал прямыми ударами со штрафного!
    SrnaDario
      SrnaDario, 26.03.2019 12:43
    +1
    digital_summer, 26.03.2019 10:26
    Жаль отпускать такое талантище, ведь реально одни деревья у нас остаются. Но лень и низкая работоспособность не оставляют выбора. Если Шева себе не враг, должен срочно искать замену
    Хто там на заміні на його позицію? Чи хоч бразилець є на натуралізацію?