Жуніор Мораес: «Це дивовижна перемога. Слава Україні"

Нападник збірної України підбив підсумки зустрічі з Люксембургом (2:1)

Жуніор Мораес: «Це дивовижна перемога. Слава Україні"
© ФФУ. Жуніор Мораес (в центрі)
31-річний форвард «Шахтаря» і збірної України Жуніор Мораес прокоментував виїзну перемогу «синьо-жовтих» над Люксембургом (2:1) в матчі відбору на Євро-2020.
 
«Ніхто не сказав, що буде легко, але в моєму житті всі перемоги були наслідком багатьох сутичок і напруженої роботи.
 
Дякую всім, хто приймав мене з великою радістю, сьогодні у нас була дивовижна перемога. Ми разом! Слава Україні», — написав Мораес в Instagram.
 
Свій пост Мораес опублікував українською мовою.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • У чому причина невиразної гри збірної України проти Люксембургу?
    • 37.14% (166)
      1. Кадрові та тактичні рішення Андрія Шевченка
    • 12.53% (56)
      2. Втома футболістів після гри з Португалією
    • 38.7% (173)
      3. Недооцінена сила збірної Люксембургу
    • 11.63% (52)
      4. Інші причини або чинники
    Результати опитування Проголосували — 446
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    rosti79
      rosti79, 28.03.2019 20:53
    0
    Мораес полное днище. Пустое место, если хотите. Сборную он не усилил, зато проблем создал выше крыши
    SrnaDario
      SrnaDario, 26.03.2019 12:40
    0
    pahentrahen, 26.03.2019 11:07
    а спорт юа якого біса переклав на російську коли пост на український?
    а так Героям Слава!
    Є українська версія сайту, я вже стараюсь тільки її читати.
    Т. Артём
      Т. Артём, 26.03.2019 12:24
    0
    Хороший парень. Правильно себя ведёт. Героям Слава!
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 26.03.2019 11:37
    +10
    Мораес тут ни при чём.
    КуцТВ
      КуцТВ, 26.03.2019 11:19
    +2
    "Удивительная победа" это так отскок нынче называется?
    rosti79
      rosti79, 26.03.2019 11:16
    -25
    Хероям слава!
    pahentrahen
      pahentrahen, 26.03.2019 11:07
    +9
    а спорт юа якого біса переклав на російську коли пост на український?
    а так Героям Слава!
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 26.03.2019 11:37
    +10
    Мораес тут ни при чём.
    pahentrahen
      pahentrahen, 26.03.2019 11:07
    +9
    а спорт юа якого біса переклав на російську коли пост на український?
    а так Героям Слава!
    КуцТВ
      КуцТВ, 26.03.2019 11:19
    +2
    "Удивительная победа" это так отскок нынче называется?
    rosti79
      rosti79, 28.03.2019 20:53
    0
    Мораес полное днище. Пустое место, если хотите. Сборную он не усилил, зато проблем создал выше крыши
    SrnaDario
      SrnaDario, 26.03.2019 12:40
    0
    pahentrahen, 26.03.2019 11:07
    а спорт юа якого біса переклав на російську коли пост на український?
    а так Героям Слава!
    Є українська версія сайту, я вже стараюсь тільки її читати.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 26.03.2019 12:24
    0
    Хороший парень. Правильно себя ведёт. Героям Слава!