24.03.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Німеччина в драматичному матчі обіграла голландців

Вирішальний м'яч гості забили на останній хвилині зустрічі

Німеччина в драматичному матчі обіграла голландців

Голландці залишилися за бортом останніх Євро та чемпіонату світу, але перемога в непростій групі в Лізі націй говорила про відродження засновників тотального футболу. А ось очікувати перемоги від бундестіму в цьому матчі було дуже важко. Німці після провального чемпіонату світу затіяли перебудову команди, останнім етапом якої стало відсторонення від збірної Мюллера, Боатенга і Хуммельс.

Всупереч прогнозам, гості дуже потужно почали гру і вже в дебюті міг відкривати рахунок Зане, але господарів виручив Сілессен, який відбив удар Лероя з 15 метрів. Тиск на оборону господарів поля наростав, тому гол все того ж Зане на 14-й хвилині нікого не здивував. Гравець «Ман Сіті» відгукнувся на передачу з флангу Шульца і в ближньому бою відмінно пробив у дальній кут.

Господарі досить швидко відреагували на пропущений гол, але Бабель протягом однієї хвилини не реалізував два чудовіі моменти для взяття воріт (в обох випадках фантастичну реакцію продемонстрував Нойєр). Коли здавалося, що господарі ось-ось відіграються, відмінна атака вдалася гостям. Гнабрі з лівого флангу увірвався в штрафну і дивовижним по виконанню ударом відправив м'яч у дальню від голкіпера дев'ятку - 0:2.

З перших хвилин другої половини матчу голландці почали створювати неабиякий тиск на оборону підопічних Льова і вже через три хвилини після відновлення гри де Лігт після навісу де Рона головою підрізав м'яч у дальній кут. М'яч практично не покидав половини поля німецької збірної і вже до середини тайму господарі відіграли дефіцит у два голи. Депа ударом з центру штрафного послав сферу в нижній кут, забивши тим самим в п'ятій поспіль домашній грі.

І знову господарі не стали добивати суперника, а лише зменшили оберти, за що поплатилися вже в самій кінцівці матчу. Гості провели контратаку лівим флангом, звідки в штрафну увірвався Ройс і акуратно покотив м'яч Шульцу, який пробив низом у дальній від Сілессена кут. Несподівана перемога німців вивела їх в лідери групи, але куди важливіше, що підопічні Льова перервали серію невдач, здобувши першу перемогу після минулорічного чемпіонату світу.

Чемпіонат Європи. Кваліфікація. Група С.

Нідерланди - Німеччина - 2:3


де Лігт (48), Депай (63) - Зане (14), Гнабрі (34), Шульц (90)

Блінд (37)

Нідерланди: Сілессен - де Лігт, ван Дейк, Блінд - Демфіс, Вейналдум, Промес, де Рон (Люк де Йонг, 91), Френкі де Йонг - Бабель (Бергвейн, 46), Депа

Німеччина: Нойер - Кімміх, Зюле, Керер, Гюнтер - Рюдігер, Кроос - Шульц, Горецька (Гюндоган, 69), Зане - Гнабрі (Ройс, 87)

Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

НІДЕРЛАНДИ - НІМЕЧЧИНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 25.03.2019 09:39
    +2
    хороший матч,Голландия еще поборнитса за 1е
    scorpio16
    online
      scorpio16, 25.03.2019 07:28
    +4
    Нелогичный счёт ... По справедливости счёт должен был быть 2:2 . 1тайм Нидерланды провалили , а втором уже налетели на немцев , что те половину второго тайма на своей половине сидели и не могли центр поля перейти, а последние минут так 15 что те, что те просто мячик катали
    Martiga
      Martiga, 25.03.2019 06:33
    -8
    ️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    ВНИМАНИЕ!!! Привет, мальчики. Я, изначально, извиняюсь за этот пост. У меня к вам будет огромная просьба. Посетите мой профиль на самом популярном сайте для секс знакомств:
    >> sexxxpy.com
    (скопируй ссылку и вставь в адресную строку браузера. Сайт актуален для всех стран и городов) и поставьте лайк. Мой ник: Marina23. Регистрация и плата за действие отсутствует. Весь процесс у вас займёт не более одной минуты. Большое спасибо! Я вас всех целую.
    P.S. Во-первых, вы увидите меня голой и во-вторых, в качестве бонуса от меня видео звонок (зависит от вашего желания).
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Володимир Олійник
      Володимир Олійник, 25.03.2019 03:26
    -3
    а де турнірні таблиці? зажерлися?
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 25.03.2019 02:03
    +7
    Взял бы Сане на ЧМ - были бы, минимум, в полуфинале...
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 25.03.2019 00:59
    -1
    Golhrenshtanga, 25.03.2019 00:54
    Посмотри нашу группу в Лиге Наций
    Ага,Немцы вылетели,Украина,Нидерланды,Франция
    Игорь Келбас
      Игорь Келбас, 25.03.2019 00:58
    +3
    Да, это голландцам не щелкать мертвых белорусов... Красавцы, бундесманшафт!
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:57
    +3
    "Неожиданная победа немцев вывела их в лидеры группы"
    ________________________________________________________________
    Неожиданная? В первом тайме голландцев вообще не было на поле. Германия без особых проблем должна выходить с первого места в этой группе.
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:54
    +5
    sanitarium, 25.03.2019 00:31
    Ага, последний мундиаль это лишний раз доказал
    Смена поколений у многих проходит болезненно. Посмотрим на немцев на Евро2020.
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 25.03.2019 00:54
    -4
    KIEWADIM, 25.03.2019 00:25
    Смотрел игру... хорошо что у нас в группе Португалия ,а не эти две сборные...
    Посмотри нашу группу в Лиге Наций
    digital_summer
      digital_summer, 25.03.2019 00:44
    +5
    Театр драматический, а матч драматичный)
    sanitarium
      sanitarium, 25.03.2019 00:31
    +4
    DSH88, 25.03.2019 00:25
    В футбол играют все,а выигрывают немцы.
    Ага, последний мундиаль это лишний раз доказал
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 25.03.2019 00:25
    +13
    Смотрел игру... хорошо что у нас в группе Португалия ,а не эти две сборные...
    DSH88
      DSH88, 25.03.2019 00:25
    +6
    В футбол играют все,а выигрывают немцы.
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:06
    +3
    Узнаю привычную бундесмашину. Сане феноменальный игрок. Мансити приобрёл настоящее сокровище.
    turist86
    online
      turist86, 24.03.2019 23:50
    0
    Бундес гут!
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 25.03.2019 00:25
    +13
    Смотрел игру... хорошо что у нас в группе Португалия ,а не эти две сборные...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 25.03.2019 02:03
    +7
    Взял бы Сане на ЧМ - были бы, минимум, в полуфинале...
    DSH88
      DSH88, 25.03.2019 00:25
    +6
    В футбол играют все,а выигрывают немцы.
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:54
    +5
    sanitarium, 25.03.2019 00:31
    Ага, последний мундиаль это лишний раз доказал
    Смена поколений у многих проходит болезненно. Посмотрим на немцев на Евро2020.
    digital_summer
      digital_summer, 25.03.2019 00:44
    +5
    Театр драматический, а матч драматичный)
    scorpio16
    online
      scorpio16, 25.03.2019 07:28
    +4
    Нелогичный счёт ... По справедливости счёт должен был быть 2:2 . 1тайм Нидерланды провалили , а втором уже налетели на немцев , что те половину второго тайма на своей половине сидели и не могли центр поля перейти, а последние минут так 15 что те, что те просто мячик катали
    sanitarium
      sanitarium, 25.03.2019 00:31
    +4
    DSH88, 25.03.2019 00:25
    В футбол играют все,а выигрывают немцы.
    Ага, последний мундиаль это лишний раз доказал
    Игорь Келбас
      Игорь Келбас, 25.03.2019 00:58
    +3
    Да, это голландцам не щелкать мертвых белорусов... Красавцы, бундесманшафт!
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:57
    +3
    "Неожиданная победа немцев вывела их в лидеры группы"
    ________________________________________________________________
    Неожиданная? В первом тайме голландцев вообще не было на поле. Германия без особых проблем должна выходить с первого места в этой группе.
    Brian
    online
      Brian, 25.03.2019 00:06
    +3
    Узнаю привычную бундесмашину. Сане феноменальный игрок. Мансити приобрёл настоящее сокровище.
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 25.03.2019 09:39
    +2
    хороший матч,Голландия еще поборнитса за 1е
    turist86
    online