Німеччина в драматичному матчі обіграла голландців

Вирішальний м'яч гості забили на останній хвилині зустрічі

9159
14

Голландці залишилися за бортом останніх Євро та чемпіонату світу, але перемога в непростій групі в Лізі націй говорила про відродження засновників тотального футболу. А ось очікувати перемоги від бундестіму в цьому матчі було дуже важко. Німці після провального чемпіонату світу затіяли перебудову команди, останнім етапом якої стало відсторонення від збірної Мюллера, Боатенга і Хуммельс.

Всупереч прогнозам, гості дуже потужно почали гру і вже в дебюті міг відкривати рахунок Зане, але господарів виручив Сілессен, який відбив удар Лероя з 15 метрів. Тиск на оборону господарів поля наростав, тому гол все того ж Зане на 14-й хвилині нікого не здивував. Гравець «Ман Сіті» відгукнувся на передачу з флангу Шульца і в ближньому бою відмінно пробив у дальній кут.

Господарі досить швидко відреагували на пропущений гол, але Бабель протягом однієї хвилини не реалізував два чудовіі моменти для взяття воріт (в обох випадках фантастичну реакцію продемонстрував Нойєр). Коли здавалося, що господарі ось-ось відіграються, відмінна атака вдалася гостям. Гнабрі з лівого флангу увірвався в штрафну і дивовижним по виконанню ударом відправив м'яч у дальню від голкіпера дев'ятку - 0:2.

З перших хвилин другої половини матчу голландці почали створювати неабиякий тиск на оборону підопічних Льова і вже через три хвилини після відновлення гри де Лігт після навісу де Рона головою підрізав м'яч у дальній кут. М'яч практично не покидав половини поля німецької збірної і вже до середини тайму господарі відіграли дефіцит у два голи. Депа ударом з центру штрафного послав сферу в нижній кут, забивши тим самим в п'ятій поспіль домашній грі.

І знову господарі не стали добивати суперника, а лише зменшили оберти, за що поплатилися вже в самій кінцівці матчу. Гості провели контратаку лівим флангом, звідки в штрафну увірвався Ройс і акуратно покотив м'яч Шульцу, який пробив низом у дальній від Сілессена кут. Несподівана перемога німців вивела їх в лідери групи, але куди важливіше, що підопічні Льова перервали серію невдач, здобувши першу перемогу після минулорічного чемпіонату світу.

Чемпіонат Європи. Кваліфікація. Група С.

Нідерланди - Німеччина - 2:3

де Лігт (48), Депай (63) - Зане (14), Гнабрі (34), Шульц (90)

Блінд (37)

Нідерланди: Сілессен - де Лігт, ван Дейк, Блінд - Демфіс, Вейналдум, Промес, де Рон (Люк де Йонг, 91), Френкі де Йонг - Бабель (Бергвейн, 46), Депа

Німеччина: Нойер - Кімміх, Зюле, Керер, Гюнтер - Рюдігер, Кроос - Шульц, Горецька (Гюндоган, 69), Зане - Гнабрі (Ройс, 87)

Арбітр: Хесус Хіль Мансано (Іспанія)

НІДЕРЛАНДИ - НІМЕЧЧИНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(10)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 24

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда