Холменколлен-2019. Еберг виграла мас-старт і завоювала МКГ

Шведська біатлоністка здобула перемогу в останній гонці сезону

7947
1
Український біатлон. Ханна Еберг
24-го березня в норвезькому Холменколлені жіночим мас-стартом завершилася жіноча програма останнього, дев'ятого етапу Кубка світу. Українські біатлоністки не кваліфікувались в цю гонку.

Остання жіноча гонка сезону пройшла без українського представництва, але все одно привертала до себе увагу. Головною інтригою була доля Великого кришталевого глобуса. У Анастасії Кузьміної та Лізи Віттоцці були хоч і невеликі, але шанси на перемогу в загальному заліку Кубка світу. Однак їм не вдалося зайняти високі місця, та й Доротея Вірер не допустила провалу, тому досить впевнено зберегла за собою перший рядок тотала.

Що стосується мас-старту, то Кузьміна фінішувала 10-ю, Віттоцці стала 11-ю, а Доротея Вірер фінішувала на 12-й позиції, за спинами прямих конкуренток.

Виграла гонку Ханна Еберг, яка окрім золотої медалі відвезе додому ще й Малий кришталевий глобус. 23-річної шведці в цьому сезоні не було рівних в гонках з масовим стартом. До останнього боролася за перемогу норвежця Тіріл Екхофф, але від тріумфу її відокремили півтори секунди. Замкнула трійку призерок американка Клер Іган, для якої цей подіум став першим в кар'єрі на Кубку світу.