| Оновлено 23 березня 2019, 19:22
13073
2

Холменколлен-2019. Йоханнес Бьо здобув рекордну 15 перемогу в сезоні

Лідер загального заліку Кубка світу в черговий раз виграв персьют слідом за спринтом

13073
2
Український біатлон
23-го березня в норвезькому Холменколлені чоловічим персьютом продовжився останній, дев'ятий етап Кубка світу.

Після гонки переслідування Йоханнес Тінгнес Бьо став рекордсменом за кількістю перемог за сезон. Лідер загального заліку Кубка світу допустив три промахи, але 450 додаткових метрів дистанції не завадили йому всю гонку утримувати лідерство і фінішувати першим з прапором Норвегії. Для 25-річного біатлоніста ця перемога стала юбілейною, 15-ю в сезоні. Раніше ніхто не досягав понад 14 вікторій. Мартен Фуркад, який в Холменколлені спостерігав за тріумфом Бьо-молодшого в якості глядача, вже не здається особливим.

Успішний виступ дозволив Йоханнесу завоювати Малий кришталевий глобус у заліку гонок переслідування. Розділив тріумф брата на домашньому етапі Тар'єй Бьо, який з промахом в пасиві став другим. Склав компанію норвежцям в трійці призерів німець Арнд Пайффер.

Українські біатлоністи не змогли поліпшити свої стартові позиції. Дмитро Підручний після чотирьох кіл штрафу фінішував 30-м, а Артема Приму сім промахів відкинули на 49-е місце.

Завтра, 24-го березня, в Холменколлені біатлонний сезон 2018/19 завершиться мас-стартом, в якому Україну представить тільки Дмитро Підручний.