Юрій САПРОНОВ: «На збірну України витрачав 1 млн доларів на рік»

Колишній віце-президент Федерації тенісу України - про фінансування жіночої команди

Юрій САПРОНОВ: «На збірну України витрачав 1 млн доларів на рік»
© Sport.ua. Юрій Сапронов
Відомий бізнесмен Юрій Сапронов розповів, скільки вклав власних коштів під час перебування на посаді віце-президента Федерації тенісу України.
 
«Протягом чотирьох років (2006-2009 роки - прим.), які я працював у Федерації тенісу України, тільки на жіночу збірну України я витрачав близько 1 мільйона доларів на рік. Це з урахуванням контрактів з гравцями: Оленою Бондаренко, Катериною Бондаренко, Машою Коритцевою.
 
Це великі гроші, але тоді був гарний час для економіки. На жаль, на даний момент вся Федерація, напевно, не має такого фінансування. Ринки інші, життя інша - гроші стали значно дорожче», - розповів Сапронов.
 
«З нинішньою жіночої збірною України з тенісу в складі Ястремський і Світоліной я виграю Кубок Федерації», - додав Юрій Анатолійович.
 
Нагадаємо, при Сапронові жіноча збірна України з тенісу зробила ривок з Першої Євро-Африканської зони в Світову групу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Dolgopolova Live

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andrey Inkognito
      Andrey Inkognito, 24.03.2019 17:30
    -2
    Сапронов заврался, тогда были хорошие времена, и что... нищая Федерация, которую он финансировал, по его словам. Сейчас из бюджета выделяется больше. И в инфраструктуру, на Национальный центр, про который в те времена только балаболили.
    relax-1984
      relax-1984, 24.03.2019 07:07
    +1
    Нашёл время, послушал Сапронова... Думал перед этим, что я дофига специалист в теннисе... Дальше ещё глянул интервью Долгополовой С Дашей Лопатецкой... Жесть... Как сам бывший спортсмен, только на долю могу представить в мыслях через что прошла Эля и Ко дабы достигнуть сегодняшние вершины... А кто травит их, пускай просто 50 приседаний сделает... Как не прискорбно звучит, но это 50% людей может (((...
    Алена Остапенко
      Алена Остапенко, 23.03.2019 22:32
    -2
    Был же павелка и ющ которые говорили что ето все они)))))))
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 23.03.2019 20:12
    0
    Сапронов просто красавец!
    vizuals
    online
      vizuals, 23.03.2019 19:23
    0
    VoOne1983, 23.03.2019 19:13
    Ага. Побільше б таких людей в спорті було б, так може і в інших видах успіхи були б. Народ в нас талановитий, але стимулу немає
    Согласен на 100%
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.03.2019 19:13
    +5
    vizuals, 23.03.2019 18:53
    Сапронову благодарность. Столько для тенниса Украины сделал
    Ага. Побільше б таких людей в спорті було б, так може і в інших видах успіхи були б. Народ в нас талановитий, але стимулу немає
    vizuals
    online
      vizuals, 23.03.2019 18:53
    +10
    Сапронову благодарность. Столько для тенниса Украины сделал
    vizuals
    online
      vizuals, 23.03.2019 18:53
    +10
    Сапронову благодарность. Столько для тенниса Украины сделал
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.03.2019 19:13
    +5
    vizuals, 23.03.2019 18:53
    Сапронову благодарность. Столько для тенниса Украины сделал
    Ага. Побільше б таких людей в спорті було б, так може і в інших видах успіхи були б. Народ в нас талановитий, але стимулу немає
    relax-1984
      relax-1984, 24.03.2019 07:07
    +1
    Нашёл время, послушал Сапронова... Думал перед этим, что я дофига специалист в теннисе... Дальше ещё глянул интервью Долгополовой С Дашей Лопатецкой... Жесть... Как сам бывший спортсмен, только на долю могу представить в мыслях через что прошла Эля и Ко дабы достигнуть сегодняшние вершины... А кто травит их, пускай просто 50 приседаний сделает... Как не прискорбно звучит, но это 50% людей может (((...
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 23.03.2019 20:12
    0
    Сапронов просто красавец!
    vizuals
    online
      vizuals, 23.03.2019 19:23
    0