Блашко і Насико виграли суперспринти на чемпіонаті України

Дар'я Блашко перемогла в кваліфікації і фіналі з величезною перевагою

© Український біатлон. Дарина Блашко
Сьогодні, 23 березня, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру України в с.Яворів (Львівська область) продовжилися змагання другого етапу чемпіонату України з біатлону. Вперше на внутрішніх стартах було проведено суперспринт.

У чоловіків кваліфікацію 3 км з двома вогневими рубежами досить впевнено виграв Владислав Кошовець, один з двох спортсменів, хто відстрілявся без промахів. Другий з точних снайперів, Олександр Морьев, відстав від часу переможця на 14 секунд.

А ось у фіналі, який проводився за правилами мас-старту з дистанцією 5 км, не виявилося рівних Денису Насико, який кваліфікувався лише 14-м. Зате у фіналі, допустивши лише два штрафи на чотирьох рубежах, він став чемпіоном України, на вісім секунд випередивши Антона Мігду, яки точно стріляв. Третім, з одним колом штрафу, став Максим Івко.

6. Владислав Кошовець (0+0+0+1) +24,5

У жіночому суперспринті на чемпіонаті України трійка призерів кваліфікації та фіналу збіглася. Дар'я Блашко з величезним для суперспринта перевагою виграла кваліфікацію, а пізніше також впевнено довела справу до перемоги і в фіналі.

А на другому-третьому місці відбулася рокіровка: в фіналі Валерія Дмитренко та Юлія Городна помінялися місцями, і другу позицію виграла більш досвідчена Лера. Слід зазначити також дебют на дорослих чемпіонатах України в особистих гонках 14-річної Олександри Меркушіної, яка показала високий п'ятий результат у фіналі.