Цуренко знялася з турніру в Маямі

Українська тенісистка не зіграє поєдинок проти Місакі Дої

Цуренко знялася з турніру в Маямі
© WTA. Леся Цуренко
Друга ракетка України Леся Цуренко (№28 WTA) знялася з турніру в Маямі. Причина: травма правої руки.
 
Нагадаємо, Леся мала зіграти сьогодні вночі поєдинок другого кола проти японки Мисак Дої (№112 WTA).
 
Тепер її замінить лаки-лузер, яким стала Полона Херцог. Раніше 28-річна словенка програла фінал кваліфікації Лаурі Зігемунд з Німеччини.
 
Відзначимо, що в другому колі зіграє Еліна Світоліна.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.03.2019 19:22
    +2
    dudigo78, 23.03.2019 09:03
    Ну і славненько. Турнір в Маямі для мене закінчився, так і по суті не розпочавшись. Не буде недоспаних ночей)))
    Ага. В мене в дітей якраз канікули в школі. Не доведеться в них час забирати. Так що дякую нашим дівчатам і бажаю якнайшвидше відновитись
    dudigo78
      dudigo78, 23.03.2019 09:03
    +6
    Ну і славненько. Турнір в Маямі для мене закінчився, так і по суті не розпочавшись. Не буде недоспаних ночей)))
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 05:49
    +2
    VoOne1983, 23.03.2019 02:22
    Це піпец вони вже грають, а коментаторша до сих пір не вкурсі. Жесть
    Професійна баришня )))
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:22
    +3
    Це піпец вони вже грають, а коментаторша до сих пір не вкурсі. Жесть
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:20
    +2
    Цікаво, коли розминка закінчиться в на табло з‘явиться Герцог, вона хоч тоді догадається, що то не Леся
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:19
    +7
    Це просто ржач. Я не можу. Дивлюсь наживо корт8 де Леся мала грати, Вийшла Герцог і Доі, а коментаторша походу не вкурсі і продовжує розповідати про Лесю в її результати
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 02:09
    +5
    Ахринеть (((((((((((((( И так всю карьеру, как же жаль её ((((
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:19
    +7
    Це просто ржач. Я не можу. Дивлюсь наживо корт8 де Леся мала грати, Вийшла Герцог і Доі, а коментаторша походу не вкурсі і продовжує розповідати про Лесю в її результати
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.03.2019 09:03
    +6
    Ну і славненько. Турнір в Маямі для мене закінчився, так і по суті не розпочавшись. Не буде недоспаних ночей)))
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 02:09
    +5
    Ахринеть (((((((((((((( И так всю карьеру, как же жаль её ((((
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:22
    +3
    Це піпец вони вже грають, а коментаторша до сих пір не вкурсі. Жесть
    VoOne1983
      VoOne1983, 23.03.2019 19:22
    +2
    dudigo78, 23.03.2019 09:03
    Ну і славненько. Турнір в Маямі для мене закінчився, так і по суті не розпочавшись. Не буде недоспаних ночей)))
    Ага. В мене в дітей якраз канікули в школі. Не доведеться в них час забирати. Так що дякую нашим дівчатам і бажаю якнайшвидше відновитись
    relax-1984
      relax-1984, 23.03.2019 05:49
    +2
    VoOne1983, 23.03.2019 02:22
    Це піпец вони вже грають, а коментаторша до сих пір не вкурсі. Жесть
    Професійна баришня )))
    VoOne1983
    VoOne1983, 23.03.2019 02:20
    +2
    Цікаво, коли розминка закінчиться в на табло з‘явиться Герцог, вона хоч тоді догадається, що то не Леся