| Оновлено 20 березня 2019, 02:34
1911
0

Ціна однієї секунди. Примож Рогліч виграв велогонку Тіррено–Адріатико

Словенець рівно на секунду випередив головного суперника – британця Адама Йєйтса

1911
0
Словенець Прімож Рогліч з команди Jumbo-Visma став переможцем багатоденної велогонки Світового туру UCI Тіррено – Адріатико, що проходила по дорогах Італії.

У вівторок, 19 березня, відбувся заключний 7-й етап багатоденки – індивідуальна гонка з роздільним стартом на 10 км. Першим на етапі став бельгієць Віктор Кампенартс (11: 23.05) з Lotto Soudal. Друге місце зайняв італійський гонщик EF Education First Альберто Беттьоль (відставання – 3.28 сек), третє - голландець Йос ван Емден з Jumbo-Visma (+4.66 сек). Рогліч, який поступився лідеру 13.91 секунди, розташувався на 11-й позиції, а очолювавший до цього етапу генеральну класифікацію британець Адам Йєйтс з Mitchelton-Scott -– на 48-й (+39.22 сек).

З урахуванням результатів фінального етапу Рогліч показав найкращий час у загальному заліку (25 годин і 28 хвилин) і випередив всього лише на одну секунду Йєйтса, який в підсумку завершив багатоденку другим. Трійку в загальному заліку замкнув датчанин Якоб Фульсанг з Астани (+30 сек).

Нагадаємо, на початку березня Прімож Рогліч виграв Тур ОАЕ. Цікаво, що пішохід став причиною аварії на велогонці в Італії.

(1)

Новий претендент на Луніна. Легендарний клуб хоче підписати українця
Футбол | 26 квітня 2024, 08:01 6

«Мілан» вступив у боротьбу з «ПСЖ», «Баварією» та «Манчестер Юнайтед» за Андрія

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»