| Оновлено 20 березня 2019, 15:39
2656
0

Польський Трефль був близький до головної сенсації чоловічої ЛЧ

Волейболісти з Гданська перемогли в гостях казанський «Зеніт», але програли в «золотому» сеті

2656
0
За вже усталеною традицією матчі волейбольної Ліги чемпіонів (як у чоловіків, так і у жінок) грають три дні - з вівторка по четвер. Не стали змінювати цьому правилу організатори турніру і в чвертьфіналі. Сьогодні, наприклад, пройшли три поєдинки  - один серед чоловіків і два у жінок.

У Казані місцевий «Зеніт» приймав польський клуб «Трефль». Нагадаємо, що тиждень тому в Гданську поляки зуміли дати справжній бій росіянам, які вже чотири сезони поспіль є чинними володарями титулу. Тоді в п'ятому скороченому сеті господарі майданчика вели з різницею в чотири очки, але поступилися 13:15 і програли по партіях 2: 3.

У повторній грі мало хто очікував, що і тут польські волейболісти будуть дуже близькі до того, щоб вибити з турніру «Зеніт». Вони виграли два перші сети з однаковим рахунком 23:25. Потім, програвши в третій партії з тим же результатом, гості мали 4 (!) Матчбола в четвертому сеті і, якби хоч один з них реалізували, то стали б півфіналістами Ліги чемпіонів. Проте, партію виграли росіяни 29:27.

Але і це ще не був кінець. П'яту партію у важкій боротьбі виграли поляки 15:17, а це означало, що суперників тепер повинен був розсудити «золотий» сет. У ньому переміг «Зеніт» 15:12 і першим вийшов до півфіналу нинішньої Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів сезону 2018-2019 рр. чоловіки
1/4 фіналу. Повторний матч. 19 березня
«Зеніт» (Казань, Росія) - «Трефль» (Гданськ, Польща)
2:3 (23:25 23:25 25:23, 29:27, 15:17)
Перший матч - 3:2
«Золотий» сет - 15:12

У жіночій Лізі чемпіонів також в одному матчі потрібно було зіграти п'ять партій. Турецький «Фенербахче» обіграв італійський клуб «Савіно» 3:2. А, враховуючи, що і в першій грі турецькі волейболістки здобули перемогу 3:1, вони вийшли в півфінал.

А ось в іншому турецько-італійському протистоянні успіх був на боці волейболісток з Апеннінського півострова. Програвши вдома 0:3, в повторному матчі команда «Імоко Воллей» (Конегліано) перемогла в Стамбулі місцевий «Еджзаджібаші» 3:1, після чого дотиснула суперниць в «золотому» сеті 15:10.