DreamLeague Season 11. Календар і результати турніру

З 14 по 24 березня у Стокгольмі відбудеться третій мейджор сезона

DreamLeague Season 11. Календар і результати турніру
Стокгольм прийняв третій мейджор сезону по Dota 2. Чемпіоном стала Vici Gaming
 
Турнір проведено за системою Double Elimination.
 
Учасники:
Группа А
1. Team Secret - 6 очок (2 перемоги)
2. Keen Gaming - 6 очок (2 перемоги, 1 поразки)
3. Team Liquid - 3 очка (1 перемога, 2 поразки)
4. J.Storm - 0 очок (2 поразки)
 
Група В
1. PSG.LGD - 6 очок (2 перемоги)
2. Fnatic- 6 очок (2 перемоги, 1 поразка)
3. Ninjas in Pyjamas - 3 очка (1 перемога, 2 поразки)
4. Infamous - 0 очок (2 поразки)
 
Група С
1. Virtus.pro - 6 очок (2 перемоги)
2. Mineski - 6 очок (2 перемоги, 1 поразка)
3. Ehome - 3 очка (1 перемога, 2 поразки)
4. Forward Gaming - 0 очок (2 поразки).
 
Група D
1. Evil Geniuses - 6 очок (2 перемоги)
2. Vici Gaming - 6 очок (2 перемоги, 1 поразка)
3. Natus Vincere - 3 очка (1 перемога, 2 поразки)
4. Chaos Esports Club - 0 очок (2 поразки).
 
Календар
14.03.2019. 14:30. Team Secret – Keen Gaming - 2:0
14.03.2019. 14:30. NiP – Fnatic - 2:1
14.03.2019. 14:30. Virtus.pro – Forward Gaming - 2:1
14.03.2019. 14:30. Vici Gaming – Chaos - 2:0
14.03.2019. 17:30. J.Storm – Team Liquid - 0:2
14.03.2019. 17:30. PSG.LGD – Infamous - 2:0
14.03.2019. 17:30. Ehome – Mineski - 1:2
14.03.2019. 17:30. Evil Geniuses – Na`Vi - 2:1
15.03.2019. 14:30. Team Secret – Team Liquid / Матч за 1-е место в группе А - 2:0
15.03.2019. 14:30. NiP – PSG.LGD / Матч за 1-е место в группе B - 1:2
15.03.2019. 14:30. Virtus.pro – Mineski / Матч за 1-е место в группе C - 2:1
15.03.2019. 14:30. Vici Gaming – Evil Geniuses / Матч за 1-е место в группе D - 0:2
15.03.2019. 17:30. Keen Gaming – J.Storm / Матч проигравших в группе А - 2:0
15.03.2019. 17:30. Fnatic – Infamous / Матч проигравших в группе B - 2:1
15.03.2019. 17:30. Forward Gaming – Ehome / Матч проигравших в группе C - 0:2
15.03.2019. 17:30. Chaos – Na`Vi / Матч проигравших в группе D - 1:2
15.03.2019. 20:30. Team Liquid - Keen Gaming / Матч за 2-е место в группе A - 0:2
15.03.2019. 20:30. NiP – Fnatic / Матч за 2-е место в группе B - 0:2
15.03.2019. 20:30. Mineski – Ehome / Матч за 2-е место в группе C - 2:1
15.03.2019. 20:30. Vici Gaming - Na`Vi / Матч за 2-е место в группе D - 2:0
Плей-оф нижньої сітки
16.03.2019. 14:30. Na'Vi - J.Storm  - 0:1
16.03.2019. 15:30. EHOME - Infamous - 0:1
17.03.2019. 14:30. Ninjas in Pyjamas - Forward Gaming - 1: 0
17.03.2019. 15:30. Team Liquid - Chaos - 0:1
18.03.2019. 14:30. Mineski - J.Storm - 0:2
18.03.2019. 17:30. Team Secret - Infamous - 2:0
19.03.2019. 14:30. Evil Geniuses - Ninjas in Pyjamas - 2:0
19.03.2019. 17:30. Virtus.pro - Chaos - 2:1
20.03.2019. 14:30. J.Strom - Team Secret - 0:2
20.03.2019. 17:30. Evil Geniuses - Virtus.pro - 1:2
23.03.2019. 11.30. Keen - Team Secret - 0:2
23.03.2019. 14:30. PSG.LGD - Virtus.pro - 1:2
23.03.2019. 18:30. Team Secret - Virtus.pro - 1:2
24.03.2019. 14:30. Фінал нижньої сітки. Fnatic - Virtus.pro
 
Плей-оф верхньої сітки
16.03.2019. 17:30. PSG.LGD - Mineski - 2:0
16.03.2019. 20:30. Team Secret - Vici Gaming - 1:2
17.03.2019. 17:30. Evil Geniuses - Keen Gaming - 1:2
17.03.2019. 20:30. Virtus.pro - Fnatic - 0:2
22.03.2019. 17:30. PSG.LGD - Vici Gaming - 1:2
22.03.2019. 20:30. Keen Gaming - Fnatic - 0:2
23.03.2019. 17:30. Фінал. Vici Gaming - Fnatic - 2:1.
24.03.2019. 17:30. Грандфінал. Vici Gaming - Fnatic/Virtus.pro

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
    Коментарі відсутні. Ви можете стати першим.
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
© 2003-2019 Sport.ua
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності