Біатлонний сезон-2018/19. Підсумкові заліки дисциплін

Йоханнес Бьо завоював всі Малі кришталеві глобуси

Біатлонний сезон-2018/19. Підсумкові заліки дисциплін
© biathlon.com.ua. Юлія Джима

Заліки Кубка світу-2018/19:

Чоловічий мас-старт (після 5 гонок з 5)

#   Ім'я Очки
1 Йоханнес Тінгнес Бьо 262
2 Арнд Пайффер 219
3 Кантен Фійон Майє 218
20 Дмитро Підручний 91
33 Артем Прима 30

Жіночий мас-старт (після 5 гонок з 5)

#   Ім'я Очки
1 Ханна Еберг 220
2 Доротея Вірер 194
3 Пауліна Фіалкова 194
34 Анастасія Меркушина 28
36 Олена Підгрушна 23
38 Юлія Джима 21
42 Валя Семеренко 14
50 Віта Семеренко 4

Чоловіча гонка переслідування (після 8 гонок з 8)

#   Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 386
2 Кантен Фійон-Майє 315
3 Олександр Лоґінов 305
15 Дмитро Підручний 181
37 Артем Прима 52
64 Сергій Семенов 13
77 Руслан Ткаленко 3

Жіноча гонка переслідування (після 8 гонок з 8)

#   Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 327
2 Марте Олсбю Ройселанд 312
3 Анастасія Кузьміна 309
34 Анастасія Меркушина 77
45 Валентина Семеренко 44
50 Віта Семеренко 36
60 Юлія Джима 25
66 Олена Підгрушна 14

Чоловічий спринт (після 9 гонок з 9)

#   Ім'я Очки
1 Йоханнес Тінгнес Бьо 514
2 Олександр Логінов 350
3 Сімон Дестьо 338
20 Дмитро Підручний 153
34 Артем Прима 81
73 Сергій Семенов 14

Жіночий спринт (після 9 гонок з 9)

#   Ім'я Очки
1 Анастасія Кузьміна 371
2 Доротея Вірер 330
3 Марте Олсбю Ройселанд 326
30 Віта Семеренко 99
37 Олена Підгрушна 78
48 Валя Семеренко 54
50 Анастасія Меркушина 52
51 Юлія Джима 52
65 Яна Бондар 23

Чоловіча естафета (після 5 гонок з 5)

#   Ім'я Очки
1 Норвегія 270
2 Росія 236
3 Німеччина 233
10 Україна 145

Жіноча естафета (після 5 гонок з 5)

#   Ім'я Очки
1 Норвегія 249
2 Німеччина 241
3 Франція 230
8 Україна 169

Змішана естафета (після 6 гонок з 6)

#   Ім'я Очки
1 Норвегія 306
2 Франція 281
3 Італія 266
8 Україна 221

Чоловіча індивідуальна гонка (після 3 гонок з 3)

#   Ім'я Очки
1 Йоханнес Тінгнес Бьо 128
2 Ветле-Сьястад Крістіансен 118
3 Ларс-Хельге Біркланд 97
28 Сергій Семенов 38
48 Артем Прима 20
52 Артем Тищенко 17
61 Тарас Лесюк 9

Жіноча індивідуальна гонка (після 3 гонок з 3)

#   Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 140
2 Пауліна Фіалкова 111
3 Маркета Давидова 102
6 Юлія Джима 89
17 Анастасія Меркушина 56
21 Юлія Журавок 48
36 Олена Підгрушна 31
53 Яна Бондар 14
67 Валя Семеренко 5

Читайте також: Біатлонний сезон-2018/19: розклад, анонси, трансляції, результати

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nazarij - Oleg
      Nazarij - Oleg, 12.03.2019 20:21
    -4
    SamojlovS, 16.12.2018 17:57
    Да уж. В том году легко и непринужденно, с "гордо поднятой головой" - прои""""ть квоту (причем и у мужчин, и у женщин)!...
    А ведь видно уже по тому сезону было - "запаса" у нашей сборной просто НЕТ, чтобы такие делать другим реверансы.
    А теперь, когда мы, как выясняется, находимся в глубокой ж****пе - можно будет пытаться "вернуть квоту" (цитирую некоторых украинских телекомментаторов и функционеров)...
    Только, похоже НЕСКОЛЬКО ЛЕТ будем возвращать квоту, однако! Верным путем идете, товарищи!
    собако мокшанська,квоту в чоловіків про....бав "каток удмуртський" сімаков,якщо ти забув... на останньому колі молодому чехові Вацлавіку,виграючи 56 секунд від моменту передачі естафети Підручним...і зробило це гівно мокшанське спеціально,ще й на останніх метрах пустив італійця..
    TemaMX
      TemaMX, 19.01.2019 10:38
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    *Выдержут
    TemaMX
      TemaMX, 19.01.2019 10:38
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    SamojlovS, 16.12.2018 17:57
    Да уж. В том году легко и непринужденно, с "гордо поднятой головой" - прои""""ть квоту (причем и у мужчин, и у женщин)!...
    А ведь видно уже по тому сезону было - "запаса" у нашей сборной просто НЕТ, чтобы такие делать другим реверансы.
    А теперь, когда мы, как выясняется, находимся в глубокой ж****пе - можно будет пытаться "вернуть квоту" (цитирую некоторых украинских телекомментаторов и функционеров)...
    Только, похоже НЕСКОЛЬКО ЛЕТ будем возвращать квоту, однако! Верным путем идете, товарищи!
    Жаль конечно, ну а с другой стороны, на кой нам сейчас квота эта!? Хватает и сейчас за кого расстраиваться, ещё по одному спортсмену люди не выдержки))
    sema69
      sema69, 21.12.2018 21:46
    -5
    SamojlovS, 16.12.2018 17:57
    Да уж. В том году легко и непринужденно, с "гордо поднятой головой" - прои""""ть квоту (причем и у мужчин, и у женщин)!...
    А ведь видно уже по тому сезону было - "запаса" у нашей сборной просто НЕТ, чтобы такие делать другим реверансы.
    А теперь, когда мы, как выясняется, находимся в глубокой ж****пе - можно будет пытаться "вернуть квоту" (цитирую некоторых украинских телекомментаторов и функционеров)...
    Только, похоже НЕСКОЛЬКО ЛЕТ будем возвращать квоту, однако! Верным путем идете, товарищи!
    Вы по поводу поездки в Тюмень? Так и хер с ней с той квотой?
    sema69
      sema69, 21.12.2018 21:43
    +2
    Kasik, 16.12.2018 19:01
    Какие могуть быть результаты,если в стране нету ни базы ,ни биатлонного стадиона,ни нормальных биатлонных секций для детей.Итак во всех зимних видах спорта.Зато чиновники и их бизнес партнёры имеють особняки за границей.
    Як так немає? Там один "Кандидат" розповідає про кращій зимовий курорт!
    Kasik
      Kasik, 16.12.2018 19:01
    +5
    Какие могуть быть результаты,если в стране нету ни базы ,ни биатлонного стадиона,ни нормальных биатлонных секций для детей.Итак во всех зимних видах спорта.Зато чиновники и их бизнес партнёры имеють особняки за границей.
    Pics Art
      Pics Art, 16.12.2018 18:21
    +12
    Че за долбоносы появилсь на сайте, спамящие ставки и реклама каких-то тренажеров, задрали уже на каждой ветке спам
    SamojlovS
      SamojlovS, 16.12.2018 17:57
    +1
    Да уж. В том году легко и непринужденно, с "гордо поднятой головой" - прои""""ть квоту (причем и у мужчин, и у женщин)!...
    А ведь видно уже по тому сезону было - "запаса" у нашей сборной просто НЕТ, чтобы такие делать другим реверансы.
    А теперь, когда мы, как выясняется, находимся в глубокой ж****пе - можно будет пытаться "вернуть квоту" (цитирую некоторых украинских телекомментаторов и функционеров)...
    Только, похоже НЕСКОЛЬКО ЛЕТ будем возвращать квоту, однако! Верным путем идете, товарищи!
    Pics Art
      Pics Art, 16.12.2018 18:21
    +12
    Че за долбоносы появилсь на сайте, спамящие ставки и реклама каких-то тренажеров, задрали уже на каждой ветке спам
    Kasik
      Kasik, 16.12.2018 19:01
    +5
    Какие могуть быть результаты,если в стране нету ни базы ,ни биатлонного стадиона,ни нормальных биатлонных секций для детей.Итак во всех зимних видах спорта.Зато чиновники и их бизнес партнёры имеють особняки за границей.
    sema69
      sema69, 21.12.2018 21:43
    +2
    Kasik, 16.12.2018 19:01
    Какие могуть быть результаты,если в стране нету ни базы ,ни биатлонного стадиона,ни нормальных биатлонных секций для детей.Итак во всех зимних видах спорта.Зато чиновники и их бизнес партнёры имеють особняки за границей.
    Як так немає? Там один "Кандидат" розповідає про кращій зимовий курорт!
    SamojlovS
      SamojlovS, 16.12.2018 17:57
    +1
    Да уж. В том году легко и непринужденно, с "гордо поднятой головой" - прои""""ть квоту (причем и у мужчин, и у женщин)!...
    А ведь видно уже по тому сезону было - "запаса" у нашей сборной просто НЕТ, чтобы такие делать другим реверансы.
    А теперь, когда мы, как выясняется, находимся в глубокой ж****пе - можно будет пытаться "вернуть квоту" (цитирую некоторых украинских телекомментаторов и функционеров)...
    Только, похоже НЕСКОЛЬКО ЛЕТ будем возвращать квоту, однако! Верным путем идете, товарищи!