П'ять років тому ван Персі забив знаменитий гол Іспанії

Гол летючого голландця вразив весь світ

П'ять років тому ван Персі забив знаменитий гол Іспанії
© ФІФА. Робін ван Персі
У цей день у 2014 році Робін ван Персі забив один з найкращих голів за всю історію чемпіонатів світу. Постраждав Ікер Касільяс і збірна Іспанії. Нагадаємо, матч закінчився розгромною перемогою Нідерландів з рахунком 5:1.
 
Відзначимо, що ван Персі є єдиним гравцем починаючи з 1966 року, який забивав на чемпіонаті світу обома ногами, головою, а також прямим ударом зі штрафного і з пенальті.
 
Підписуйтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Андрій Ковальов
      Андрій Ковальов, 14.06.2019 09:03
    +2
    Такое ощущение что этот гол был забит в кино а не по настоящему. Нереально красивый гол.
    common_sense
    online
      common_sense, 13.06.2019 20:06
    +1
    а добавить видео не с рашкинского тв было тяжело?(
    Леша Лешенька
      Леша Лешенька, 13.06.2019 19:28
    -4
    Эх, какой матч был. Как же знатно тогда голландцы вытерли жопу об грозную сборную Испании. Никогда недолюбливал испанцев за их "говнопас", когда по 80 передач за минуту делали (образно выражаясь).
    ManUtd
    online
      ManUtd, 13.06.2018 14:45
    0
    viktor112007, 13.06.2018 14:18
    Блинд, конечно, идеальную диагональ выдал. вообще у него эти передачи бомбические выходят, не раз замечал
    Увы, этого Моуриньо не видит... и Блинд в это ТО, скорее всего, на выход(
    Naum1221
      Naum1221, 13.06.2018 14:45
    -7
    Поручик Ржевский, 13.06.2018 14:42
    Рыкун тоже такое частенько полюблял - на Девича или Жажу вперёд забрасывал. И хорошо получалось, надо сказать...
    частенько это сколько ?
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 13.06.2018 14:42
    +13
    viktor112007, 13.06.2018 14:18
    Блинд, конечно, идеальную диагональ выдал. вообще у него эти передачи бомбические выходят, не раз замечал
    Рыкун тоже такое частенько полюблял - на Девича или Жажу вперёд забрасывал. И хорошо получалось, надо сказать...
    viktor112007
      viktor112007, 13.06.2018 14:18
    -1
    Блинд, конечно, идеальную диагональ выдал. вообще у него эти передачи бомбические выходят, не раз замечал
    lempke
      lempke, 13.06.2018 14:09
    +27
    Охренетительный гол!!
    lempke
      lempke, 13.06.2018 14:09
    +27
    Охренетительный гол!!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 13.06.2018 14:42
    +13
    viktor112007, 13.06.2018 14:18
    Блинд, конечно, идеальную диагональ выдал. вообще у него эти передачи бомбические выходят, не раз замечал
    Рыкун тоже такое частенько полюблял - на Девича или Жажу вперёд забрасывал. И хорошо получалось, надо сказать...
    Андрій Ковальов
      Андрій Ковальов, 14.06.2019 09:03
    +2
    Такое ощущение что этот гол был забит в кино а не по настоящему. Нереально красивый гол.
    common_sense
    online
      common_sense, 13.06.2019 20:06
    +1
    а добавить видео не с рашкинского тв было тяжело?(
    ManUtd
    online
      ManUtd, 13.06.2018 14:45
    0