Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Вест Хем (Англія) 2026

Вест Хем

Вест Хем

Форма В В В П Н
Країна Англія
Тренер Нуну Ешпіріту Санту
(315)
Новини
Ярмоленко повернеться до тренувань 1-го лютого
Англія | 14 січня 2020, 08:54 5

Український вінгер «Вест Хема» продовжує відновлюватися після травми

Манчестер Юнайтед потрібен одноклубник Ярмоленка
Англія | 13 січня 2020, 17:57 1

«Червоні дияволи» націлилися на хавбка «Вест Хема» Деклана Райса

Агент: «Ярмоленко не збирається йти з Вест Хема»
Англія | 13 січня 2020, 11:10 7

Вадим Шаблій спростував недавні чутки

Sunday Mirror: Ярмоленко може піти з Вест Хема в оренду
Англія | 12 січня 2020, 19:23 17

30-річний український форвард відновлюється після травми стегна

Шеффілд Юнайтед – Вест Хем – 1:0. Ключове рішення VAR. Відеоогляд матчу
Англія | 11 січня 2020, 01:08

Дивіться відеоогляд матчу 22-го туру англійської Прем'єр-ліги

Вест Хем без Ярмоленка програв в гостях Шеффілд Юнайтед
Англія | 10 січня 2020, 23:55 6

«Молотобойці» виступали без Андрія Ярмоленка, у якого травма стегна

Девід МОЙЄС: «Ярмоленку зробили ще одну ін'єкцію в стегно»
Англія | 10 січня 2020, 03:19 6

Український вінгер «Вест Хема» отримав травму стегна в кінці грудня

Вест Хем має намір купити Феллаїні
Трансфери | 09 січня 2020, 23:14

Бельгійський півзахисник може повернутися в АПЛ

Челсі пропонує €47 мільйонів за зірку Вест Хема
Англія | 09 січня 2020, 02:28 2

«Синім» потрібен центральний захисник «молотобійців» Ісса Діоп

Вест Хем без Ярмоленко ледве виграв у 3-му раунді Кубка Англії
Кубок Англії | 05 січня 2020, 22:19 1

Голами в останній чверті матчу відзначилися Сабалета і Форнальс

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.