Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: ФК Лівий Берег (Україна) 2026

Лівий Берег

Лівий Берег

Форма Н Н В П В
Країна Україна
Тренер Олександр Рябоконь
(459)
Новини
Руслан РОТАНЬ: «Ця перемога 1:0 приносить нам набагато більше задоволення»
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 18:55

Головний тренер «Полісся» проаналізував гру з «Лівим Берегом»

Гештальт закритий. Полісся мінімально перемогло Лівий Берег
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 17:26 8

«Лелеки» втратили звання непереможеної команди в УПЛ

Полісся – Лівий Берег. Дивитись онлайн. LIVE трансляція
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 15:30

Матч 6-го туру УПЛ відбудеться 13 вересня о 15:30 за київським часом

Полісся – Лівий Берег – 1:0. Текстова трансляція матчу
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 15:25 6

Стенограма поєдинку 6-го туру Української Прем’єр-ліги

Полісся – Лівий Берег. Стали відомі стартові склади на гру
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 14:51 1

Матч 6-го туру УПЛ розпочнеться о 15:30

Де дивитися онлайн матч чемпіонату України Полісся – Лівий Берег
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 13:48

Матч 6-го туру УПЛ розпочнеться 13 вересня о 15:30

Лівий Берег – Полісся. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 13:30 9

«Лелеки» поїдуть до «вовків» у гості, але номінально зіграють домашній матч

Таблиця УПЛ. ЛНЗ вийшов на 6-те місце, два суботні матчі перенесено
Україна. Прем'єр Ліга | 13 вересня 2026, 10:07

Черкаська команда вдома переграла Оболонь із рахунком 3:1

«Без потрясінь для лідерів». Ковалець дав прогноз на шостий тур в УПЛ
Україна. Прем'єр Ліга | 12 вересня 2026, 10:48 4

На думку тренера, «Полісся» та «Шахтар» здобудуть мінімальні перемоги

Турнірна таблиця УПЛ. Карпати стали лідером чемпіонату України
Україна. Прем'єр Ліга | 12 вересня 2026, 06:43 4

Львівська команда в гостях переграла Колос із Ковалівки

Ви не авторизовані
Якщо Ви бажаєте отримати доступ до цієї функції, будь ласка, авторизуйтесь.