Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: Бені Макуана

Бені Макуана
2

Бені Макуана

Клуб Україна ЛНЗ
Позиція Форвард
(4)
Новини
Фенікс-Маріуполь – Полісся-2 – 2:1. Вирвали перемогу. Відео голів та огляд
Україна. Перша ліга | 20 вересня 2026, 22:56

«Фенікс-Маріуполь» забив переможний гол наприкінці матчу

Драматична розв'язка. Фенікс-Маріуполь дотиснув Полісся-2
Україна. Перша ліга | 20 вересня 2026, 17:41

Поєдинок «Фенікс-Маріуполь» – «Полісся-2» завершився з рахунком 2:1

Ротань відправить скандального футболіста Полісся до Першої ліги
Україна. Прем'єр Ліга | 22 липня 2026, 21:47 1

Конголезький вінгер Бені Макуана розпочне сезон у складі другої житомирської команди

З'явилися відомості щодо майбутнього скандального Макуана у Поліссі
Україна. Прем'єр Ліга | 11 липня 2026, 11:26 1

Бенні готується до нового сезону із другою командою житомирського клубу

Скандальний футболіст, який не потрібний Ротаню, повернувся в Житомир
Україна. Прем'єр Ліга | 23 червня 2026, 13:22

Бені Макуана не провів жодного матчу в чемпіонаті Чехії через візові проблеми

Макуана не зіграє у цьому сезоні, гравця з вересня не впускають до Чехії
Україна. Прем'єр Ліга | 31 березня 2026, 19:57

Нападник «Полісся» ніяк не владнає проблеми з документами

Скандальний легіонер не може виїхати з України через міграційні проблеми
Україна. Прем'єр Ліга | 03 січня 2026, 12:13

Володимир Загурський розповів, чому Бені Макуана не може перейти до чемпіонату Чехії

У Поліссі виникли проблеми після офіційного трансферу футболіста
Україна. Прем'єр Ліга | 16 листопада 2025, 05:22

Макуана не може переїхати в Чехію

ОФІЦІЙНО. Клуб УПЛ відпустив скандальну зірку в європейську команду
Україна. Прем'єр Ліга | 11 вересня 2025, 12:07 2

Бені Макуана з «Полісся» на правах оренди приєднався до «Яблонця»

ОФІЦІЙНО. Яблонець підписав легіонера Полісся. Він не підійшов Ротаню
Україна. Прем'єр Ліга | 09 вересня 2025, 15:49

Бені Макуана виступатиме у Чехії