Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Новини: Трево Чалоба

Трево Чалоба
23

Трево Чалоба

Клуб Італія Комо
Позиція Захисник
(2)
Новини
«Це щось особливе». Новачок Комо – про роботу з Фабрегасом
Італія | 09 серпня 2026, 23:52

Трево Чалоба прокоментував свій перехід у «Комо»

ОФІЦІЙНО. Челсі продав захисника збірної Англії
Англія | 09 серпня 2026, 20:20

Трево Чалоба перейшов у Комо

Челсі домовився щодо продажу гравця збірної Англії до клубу ЛЧ
Англія | 03 серпня 2026, 17:51

Трево Чалоба стане гравцем Комо

Більше 30 млн євро. Челсі відповів Комо щодо трансферу захисника
Англія | 27 липня 2026, 08:44

Лондонців не влаштувала пропозиція щодо Трево Чалоби

Комо може підписати призера чемпіонату світу за 30 мільйонів євро
Італія | 24 липня 2026, 18:29

Трево Чалоба може залишити Челсі

Комо запропонував Челсі смішні гроші за захисника збірної Англії
Англія | 27 червня 2026, 23:03 1

На гравця претендують також інші клуби

Челсі отримав офіційну пропозицію щодо продажу гравця збірної Англії
Англія | 24 червня 2026, 22:55

Комо хоче підписати Трево Чалобу

Незвичайна причина. Зірка Реала пропустить чемпіонат світу
Чемпіонат світу | 16 червня 2026, 19:01 2

Футбольна асоціація Англії не змогла знайти Трента Александера-Арнольда

Збірна Англії втратила гравця, але встигла зробити заміну
Чемпіонат світу | 16 червня 2026, 18:33

Тіно Лівраменто замінив Трево Чалоба

Без Палмера. Найдорожчі гравці, які не потрапили до заявки Англії на ЧС
Чемпіонат світу | 23 травня 2026, 14:28

Топ-10 англійських футболістів з найбільшою ринковою вартістю, які не поїдуть на мундіаль