Новини: Артем Челядін
38
Артем Челядін
Клуб
Колос Ковалівка
Позиція Пiвзахисник
Новини
Україна. Прем'єр Ліга
|
14 вересня 2026, 16:26
1
Артем Челядін вважає, що його команда змусила житомирян понервувати у другому таймі
Україна. Прем'єр Ліга
|
07 серпня 2026, 13:54
Український півзахисник знайшов собі новий клуб
Україна. Прем'єр Ліга
|
30 липня 2026, 21:46
Артем Челядін приєднається до Лівого Берега
Україна. Прем'єр Ліга
|
30 липня 2026, 19:57
Артем Челядін став вільним агентом
Україна. Прем'єр Ліга
|
25 червня 2026, 09:31
1
Артем Челядін зацікавив «Оболонь» та «Лівий Берег», а також потрібен одеській команді
Україна. Прем'єр Ліга
|
06 лютого 2026, 03:45
Данило Хрипчук успішно пройшов перегляд у клубі з Ковалівки
Україна. Прем'єр Ліга
|
17 жовтня 2025, 17:12
2
Артем Челядін став новачком ковалівського клубу
Україна. Прем'єр Ліга
|
07 жовтня 2025, 00:12
Півзахисник Артем Челядін незабаром зможе повернутися на поле
Україна. Прем'єр Ліга
|
20 вересня 2025, 15:36
Артем Челядін знайшов новий клуб в УПЛ
Україна. Прем'єр Ліга
|
15 вересня 2025, 14:44
Артем Челядін приєднався до клубу з Ковалівки