Результати: Гонка переслідування 10 км, Жінки

Гонка переслідування 10 км, Жінки
20.01.2019 13:30
        Промахи Час Відставання
1 Вікторія Сливко 0+1+1+0 2 30:14.40 -
2 Надін Хорхлер 0+0+0+1 1 30:27.80 13.40
3 Елізабет Хогберг 2+0+1+0 3 30:33.10 18.70
4 Фелісія Ліндквіст 0+0+0+1 1 30:36.30 21.90
5 Текла Брюн-Лі 1+0+0+1 2 30:48.80 34.40
6 Марі Хайнріх 0+0+1+0 1 30:59.50 45.10
7 Інгела Андерссон 3+0+0+1 4 31:00.20 45.80
8 Каролін Ердаль 0+0+2+0 2 31:07.90 53.50
9 Рагнільд Фемштайневік 0+0+1+2 3 31:10.70 56.30
10 Тамара Вороніна 1+0+0+0 1 31:17.40 1:03.0
11 Йоханна Скоттхайм 0+2+0+0 2 31:25.70 1:11.30
12 Валерія Васнецова 0+0+2+0 2 31:26.30 1:11.90
13 Яніна Хеттіх 0+0+1+2 3 31:27.90 1:13.50
14 Хлое Шевальє 1+1+1+0 3 31:39.60 1:25.20
15 Дарина Юркевич 0+0+1+0 1 31:43.00 1:28.60
16 Ірина Старих 0+0+1+2 3 31:45.30 1:30.90
17 Магдалена Гвіздон 1+0+1+1 3 31:46.80 1:32.40
18 Дуня Здуч 1+0+0+0 1 32:01.90 1:47.50
19 Мартіль Бегю 0+2+0+0 2 32:07.30 1:52.90
20 Єлизавета Капліна 1+0+1+1 3 32:07.80 1:53.40
21 Лотте Ліе 0+0+1+0 1 32:13.90 1:59.50
22 Анна Вайдель 0+0+2+1 3 32:35.00 2:20.60
23 Дженні Енодд 2+0+0+0 2 32:46.20 2:31.80
24 Емілі Дрессігакер 1+0+1+0 2 32:57.90 2:43.50
25 Фабієн Хартвегер 0+2+2+1 5 33:22.00 3:07.60
26 Надя Мозер 2+1+3+0 6 33:24.20 3:09.80
27 Шардін Слуф 1+1+0+1 3 33:27.30 3:12.90
28 Сюзанна Хофманн 1+0+0+2 3 33:44.60 3:30.20
29 Яна Бондар 0+2+1+3 6 33:48.50 3:34.10
30 Сімоне Кюпфнер 0+2+1+1 4 33:49.20 3:34.80
31 Еріка Яенка 0+2+0+1 3 33:54.00 3:39.60
32 Енора Латюльє 4+1+2+1 8 33:54.50 3:40.10
33 Еліне Грю 0+0+0+2 2 34:05.00 3:50.60
34 Штефані Шерер 0+3+1+0 4 34:11.20 3:56.80
35 Рамона Дюрінгер 1+1+0+0 2 34:26.50 4:12.10
36 Кірара Танака 2+1+0+2 5 34:44.70 4:30.30
37 Надія Бєлкіна 4+2+1+0 7 34:53.50 4:39.10
38 Анна Хедстром 2+3+0+1 6 34:58.00 4:43.60
39 Емілі Діксон 0+0+0+2 2 34:58.30 4:43.90
40 Ванг Ксюелан 1+1+3+0 5 35:15.70 5:01.30
41 Їн Ю 2+1+1+0 4 35:19.10 5:04.70
42 Кадрі Лехтла 0+0+0+0 0 35:23.70 5:09.30
43 Крістін Майєр 1+4+2+0 7 35:43.00 5:28.60
44 Елішка Свободова 0+0+1+2 3 35:53.00 5:38.60
45 Христина Ільченко 2+2+3+2 9 36:00.30 5:45.90
46 Ладіна Майєр-Руж 0+1+0+4 5 36:09.70 5:55.30
47 Хейлі Гроссман 1+1+3+5 10 36:15.30 6:00.90
48 Людмила Горка 3+3+4+2 12 36:52.00 6:37.60
49 Чанг Чаохан 1+3+3+2 9 37:11.10 6:56.70
50 Джиліан Колеборн 2+1+1+2 6 37:22.90 7:08.50
51 Анна Мака 2+2+0+3 7 38:17.30 8:02.90
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності