3 Нива Тернополь 23 7 7 9 19 - 23 28 В П В Н Н
а я так хотів подивитися післяматчеву пресконференцію Кварцяного та Гамули в наступному сезоні... не доля (((
FCMKH1988
ukraina1998 — 07.05.2010 19:48
У Кварцяного грошей стане заплатити ще за решту матчів???
ukraina1998
ввввввввввввввввоооооооооооооооооллллллллллллллииииииииииииииннннннннннннннннььььььььььььььььь чемпіоннннннн!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My3uKaHT
Дякуємо
saha-yakut
с победой болельщиков Волыни
My3uKaHT
90, + 3, Фінальний свисток судді фіксує важку перемогу Волині у матчі з одним із аутсайдерів.
My3uKaHT
84, ГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!! Рибальченко виконав вирок судді і вивів Волинь уперед. Мяч пролетів під рукою воротаря.
My3uKaHT
ой...в буфері не те шо треба було
My3uKaHT
40, Екс-волинянин Сокіл після виходу один на один з Ндоє зрівнює рахунок у матчі.
ukraina1998
77, Гравці Ниви черговий раз намагались організувати конрнаступ, але цього разу Годований грає надійно.
ukraina1998
76, Лісовий навісив зі штрафного - захисники вибивають мяч в аут.
ukraina1998
75, Після скидки головою у виконанні Кости тернополяни втікають в контратаку і Годований в центрі поля заробляє попередження.
ukraina1998
74, Пічкур виконує уже третій кутовий за останні 2 хвилини.
ukraina1998
73, Пічкур заробив кутовий і сам його виконав - голкіпер ловить мяч.
Volodymyr-Kam-Pod
Тернопіль вперед!!!!!!!!!!!
ukraina1998
71, Знову після навісу Пічкура пробивав Рибальченко, але тернопільський воротар ногою вибиває мяч в аут.
ukraina1998
69, Подача з кутового у виконанні Пічкура і Рибальченко головою пробиває над поперечиною.