Элина Свитолина – Серена Уильямс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча 1/2 финала US Open

Элина Свитолина – Серена Уильямс. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В ночь с четверга на пятницу лучшая украинская теннисистка Элина Свитолина (№5 WTA) поборется за выход в финал открытого чемпионата США по теннису.
 
24-летняя украинка сыграет против шестикратной победительницы турнира американки Серены Уильямс (№8 WTA). Поединок 1/2 финала состоится первым запуском вечерней сессии на корте имени Артура Эша. Время начала поединка – 02:00 по Киеву.
 

 
Путь на турнире
Стадия  Свитолина       С. Уильямс
1-й круг  Осигве (6-1 7-5) №109 WTA  Шарапова (6-1 6-1) №87 WTA
2-й круг  В. Уильямс (6-4 6-4) №52 WTA   Макнелли (5-7 6-3 6-1) №121 WTA
3-й круг  Ястремская  (6-2 6-0) №32 WTA  Мухова (6-3 6-2) №44 WTA
4-й круг  Киз (7-5 6-4) №9 WTA   Мартич (6-3 6-4) №22 WTA
1/4 финала  Конта (6-4 6-4) №16 WTA  Ван Цян (6-1 6-0) №18 WTA
 
Ранее девушки встречались пять раз, украинка выиграла один матч на ОИ-2016 в Рио. 
 
В финале победительница поединка сыграет против Бьянки Андрееску (№15 WTA) или Белинды Бенчич (№12 WTA).
 
Плеер с видеотрансляцией будет добавлен ближе к началу матча.
 

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Vladdal
      Vladdal, 06.09.2019 16:52
    +1
    Ва Са, 06.09.2019 03:57
    В финале МОЖЕТ и будет ,, хотя я думаю что скорее НЕ будет . Но я не об этом . Просто не вижу , за счёт чего Андрееска может переиграть такую как сегодня Вильямс . Смешно читать когда , уступающую Серене по всем параметрам , тинейджерку , ставят с ней в один ряд .
    Думаю, завтра вам будет стыдно за эти слова
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 06.09.2019 04:22
    +1
    Борис Гнатюк, 06.09.2019 03:38
    Вряд ли,кто нибудь устоял бы против такой Сирены.Элина же молодец по любому.Нужно работать над усилением игры,время есть.
    Час звісно є. Більшість тенісисток досягають піку між 25 і 30 роками. Ще трохи і відійдуть вчорашні топи - Кербер,Квітова, Вільямс, Возняцькі, але не впевнений, що молодші суперниці - Кенін, Андреєску, Осака, Бенчіч, Барті, Анісімова, Гауф, Саккарі не будуть прогресувати.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 06.09.2019 03:58
    +2
    vitaha33, 06.09.2019 03:48
    Навіть не сумніваюсь, що Бянка буде у фіналі, говорив про матч Андреєску-Серена ще на стадії 1/8, бо не вірив в Осаку
    Кожна із спортсменок може бути у фіналі і кожна з них може перемогти Серену. У таких спортсменок успішні турніри чергуються з відверто невдалими. Та й незручні суперниці для кожної з тенісисток можуть бути різні. Наприклад, Еля може програти Кенін, але виграти і Кіз, яка ту ж Софу обіграє без проблем.
    Ва Са
      Ва Са, 06.09.2019 03:57
    0
    vitaha33, 06.09.2019 03:48
    Навіть не сумніваюсь, що Бянка буде у фіналі, говорив про матч Андреєску-Серена ще на стадії 1/8, бо не вірив в Осаку
    В финале МОЖЕТ и будет ,, хотя я думаю что скорее НЕ будет . Но я не об этом . Просто не вижу , за счёт чего Андрееска может переиграть такую как сегодня Вильямс . Смешно читать когда , уступающую Серене по всем параметрам , тинейджерку , ставят с ней в один ряд .
    palpal
      palpal, 06.09.2019 03:52
    0
    palpal, 06.09.2019 03:48
    Темп это количество ударов в единицу времени
    15-20\мин так себе,с 22-25 можно на что-то рассчитывать
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.09.2019 03:48
    0
    Ва Са, 06.09.2019 03:44
    Та ну , Андрееска ,, пускай она сначала у Бенчич выиграет . Такую Серену , на кураже , не обыграет НИКТО .!! Хоть и две Андреески против неё ставь , одновременно .
    Навіть не сумніваюсь, що Бянка буде у фіналі, говорив про матч Андреєску-Серена ще на стадії 1/8, бо не вірив в Осаку
    palpal
      palpal, 06.09.2019 03:48
    +2
    Stelios Komnin, 06.09.2019 03:41
    Темп - это прежде всего скорость перемещения по корту. Если один забивает с пушечной силой мячи в корты, какой же это темп?
    Темп это количество ударов в единицу времени
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.09.2019 03:47
    +2
    Stelios Komnin, 06.09.2019 03:45
    Это ваше мнение. Укорачивать Свитолина не умеет. Да и чтобы укоротить, их достать надо.
    Причому укорочені? Я про різані пишу. Саме різані збивають темп
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 06.09.2019 03:45
    +3
    sv_2000, 06.09.2019 03:40
    Суд по всему, ты видишь то, что хочешь видеть)))
    Уильямс была очень крута, причем во всех компонентах.
    А твой задор, типа, лупи по углам и жизнь раем покажется редко, когда канает))
    Бить постоянно по углам - это применительно к Серене давать себя на расстрел + масса НО... Простая геометрия. Атаки должны быть подготовленными.... Надо прежде всего играть глубоко под линию, в высоком темпе, хорошо подавать и не ошибаться... Легко сказать, конечно))
    В общем, Серена была в своем очень боевом варианте, у Свитолиной были бы шансы, если бы она показала свою лучшую игру, заставила Серену нервничать... Возможно первые 2 гейма и решили игру... Были ведь шансы... Если бы вместо 0:2 стало 2:0, то может быть, Серена так по хозяйски и не вошла бы в игру и какие-то шансы бы появились... А так... тоска зеленая.
    Мне тоже так видится; именно первые два гейма. упущенные Элей, и развернули психологический фон в сторону Серены. И затем Эля этот вектор уже сломать не смогла.
    Надеюсь, научится со временем.
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 06.09.2019 03:45
    0
    vitaha33, 06.09.2019 03:43
    Правильно, темп-це швидкість переміщення, але не тенісисток, а м'яча. Так м'яч через силу ударів літав шалено. Можливо було варто слайсами і збивати цей темп...
    Это ваше мнение. Укорачивать Свитолина не умеет. Да и чтобы укоротить, их достать надо.
    serega-2019
      serega-2019, 06.09.2019 03:44
    +4
    Шкода.., але все одно дякую Еліно за гру !!!
    .. найбільші шанси були на подачі Серени у 1 та 3 геймі при рахунку 0:40 на користь Еліни але нажаль, нажаль Еліна не скористалася цією перевагою і як наслідок відділа ці гейми Серені...
    Що стосується другого сету то після гарних розігрішів і закінчень Серени, знову нажаль Еліна не змогла утриматись прихологічно і почала дуже помітно нервувати, як наслідок помилок (нажаль) стало ще більше..
    Еліно прогрес є, результат теж !!!
    Бажаю тобі міцного здоров`я, вдачі, стабільних, видовичних матчів і звісно ж перемог !!!
    Дякую за позитивні емоції і цікаві матчі на цьому турнірі !!
    Ва Са
      Ва Са, 06.09.2019 03:44
    0
    vitaha33, 06.09.2019 03:34
    Єдина, хто може виграти в Серени, це Андреєску, і то, чисто теоретично. В Еліни шансів просто не було сьогодні, згідний зі Стасом, темп був настільки зашкварним, Еля не привикла до такого, постійний пресинг. Подивіться на статистику вінерс-невимушена. Вінерсів точно в 2-3 рази більше за кількість помилок, про що тут говорити? Цей турнір Світоліна може занести в актив, 2 півфінали цього року - непоганий результат
    Та ну , Андрееска ,, пускай она сначала у Бенчич выиграет . Такую Серену , на кураже , не обыграет НИКТО .!! Хоть и две Андреески против неё ставь , одновременно .
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.09.2019 03:43
    +3
    Stelios Komnin, 06.09.2019 03:41
    Темп - это прежде всего скорость перемещения по корту. Если один забивает с пушечной силой мячи в корты, какой же это темп?
    Правильно, темп-це швидкість переміщення, але не тенісисток, а м'яча. Так м'яч через силу ударів літав шалено. Можливо було варто слайсами і збивати цей темп...
    i_aks
      i_aks, 06.09.2019 03:41
    +1
    Серена достигла своих лучших кондиций, и если хотя бы год сможет их поддерживать, то этот год будет годом иллюзорных мечтаний для её оппоненток. Придется на год, а то и полтора забыть об интриге в женском теннисе
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 06.09.2019 03:41
    0
    vitaha33, 06.09.2019 03:39
    Сила та інтесвивність ударів і створюють темп, в якому нема місця для переведення подиху...
    Темп - это прежде всего скорость перемещения по корту. Если один забивает с пушечной силой мячи в корты, какой же это темп?
    sv_2000
    online
      sv_2000, 06.09.2019 03:40
    +6
    Vladdal, 06.09.2019 03:25
    Да при чём тут темп?? Мы разный теннис смотрим? Вот прямо сейчас, вместо того чтобы заработать два очка - из убийственных положений дарит очки. Снова две глупые ошибки подряд.
    Сегодня не Серена выигрывает, а Эля проигрывает. Увы. Худшая игра на турнире.
    Суд по всему, ты видишь то, что хочешь видеть)))
    Уильямс была очень крута, причем во всех компонентах.
    А твой задор, типа, лупи по углам и жизнь раем покажется редко, когда канает))
    Бить постоянно по углам - это применительно к Серене давать себя на расстрел + масса НО... Простая геометрия. Атаки должны быть подготовленными.... Надо прежде всего играть глубоко под линию, в высоком темпе, хорошо подавать и не ошибаться... Легко сказать, конечно))
    В общем, Серена была в своем очень боевом варианте, у Свитолиной были бы шансы, если бы она показала свою лучшую игру, заставила Серену нервничать... Возможно первые 2 гейма и решили игру... Были ведь шансы... Если бы вместо 0:2 стало 2:0, то может быть, Серена так по хозяйски и не вошла бы в игру и какие-то шансы бы появились... А так... тоска зеленая.
    Aleks
      Aleks , 06.09.2019 03:39
    +2
    Игра мне напомнила ее полуфинал Уимболдона против Халеп, там тоже были долгие два гейма, которые Элина профукала, после чего соперницы ловили кураж и их было невозможно остановит.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 06.09.2019 03:39
    +1
    Elis, 06.09.2019 03:36
    Таке враження, що Еліні банально емоцій не вистачило на цей матч. Плюс тактика не спрацювала. В 2 випадках після удару в корпус Серена справді помилялась, а ще в 6 дуже зручно контратакувала. І перша не пішла. Дуже шкода. Якби Еліна грала так, як проти Кіз, у неї були б шанси.
    А Серена добре підготувалась. В матчі проти Конти Еліні було найвайже тягнути сильні удари в кут, Серена туди максимально й била.
    Еліночка, ти й так величезна молодчинка! 2 півфінали - це непогане досягнення. Виграти Шолом - це не виграти Рим, тут усе важче. Ми віримо в тебе, віримо, що ти зможеш додати! Це не останній Шолом, дай боже, іншого разу з сіткою пощастить більше.
    Очікую фінал Серена - Андреєску. Невже Б'янка виграє Шолом?!
    Учора, коли грав Монфіс, вона потратила стільки емоцій, що й не передати. Моня по-моєму 5 матч-поїнтів відіграв.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 06.09.2019 03:39
    +1
    Stelios Komnin, 06.09.2019 03:37
    Дело не в темпе, а силе удара. У нормальной женщины такого быть не может. Это заставляет задуматься. Главное, чтобы они не "клонировали" Серена в лице той 15-летней.
    Сила та інтесвивність ударів і створюють темп, в якому нема місця для переведення подиху...
    Vlad Ltava
    online
      Vlad Ltava, 06.09.2019 03:39
    +1
    В самом начале могла взять 2 гейма , не сложилось и пошло и поехало , хотя боролась хорошо , но это Серена и тут чудо редко случается , хотя и было в Австралии где Плишкова из такого положения вышла и добила её . Удачи на азиатских кортах !!
    Andrew Schebet
      Andrew Schebet, 05.09.2019 14:16
    +17
    Ярослав 999, 05.09.2019 14:03
    З захисною грою Еліни,шансів небагато,можна сказати зовсім немає
    Шанси е завжди...
    Тим паче зараз, коли в неi "настрой" на гру та максимальна концентрацiя.
    Тут все буде залежати хто i кому нав'яже гру i хто буде ii контролювати.
    Так, буде не просто Елiнi... Але й Серена також попоганяе...
    Це пiвфiнал Великого Шолому, а не ITF турнiру... Тут апрiорi не може бути легко...
    Нi Елiнi, анi Серенi, чи Бенчич з Адрееску...
    Зараз i побачимо - хто i на кого вчився.
    Тим паче на кону два кроки до другого мiсця в рейтингу та вихiд на Пiдсумковий турнiр.
    Моя особиста думка - що нiколи до тепер Елiна не була так близко до перемоги на турнiрi Великого Шолому як сьогоднi.
    Хай iй i нам щастить!!!
    Уперед! До перемоги!
    vital
    online
      vital, 05.09.2019 14:32
    +10
    Останньою серйозною суперницею для Серени була Бьянка в фіналі турніра в Торонто. Ясно що за плечами в молодшої Вільямс величезний досвід із 20+ виграними шлемами. Але після народження дитини Серена стала нервовішою: "я же мать", попсутий газон на Вімблдоні і накладений за це штраф від організаторів. Ще й до того 3 поспіль програних фінали шлемів накладають свій негативний відбиток. Додайте до цього очікування всієї Америки в вигляді чергового виграного домашнього шлему від свого ідола. До того ж Еліна вибила на цьому турнірі вже 3-х американок, у тому числі рідну сестру Вінус.
    Не думаю, що на Еліну є подібний тиск. Еля вже реабілітувалася за минулі невдачі 2019-го, увійшовши в ТОП-3 рейтингу з наступного понеділка. В українки вже на сьогодні більше набраних очок у рейтингу WTA - 5000+, ніж результат із яким вона кваліфікувалась минулого року в Сінгапур. Хай питання потрапляння на Підсумковий ще не вирішено, але не думаю що це головна мета Еліни.
    Еліна своїм стилем по ходу своїх матчів не одну тенісистку доводила до перевтоми і травм. Серена вже неодноразово знімалася з матчів після народження дитини (Шарапова, Андреєску).
    Незалежно від результату матчу з Сереною, Еліна вже свою п'ятірку за US OPEN заслужила. Добре що сучасна система оцінювання дає варіанти оцінки 5 (10-12). По ходу матчів на поточному шлемі в мене склалося враження що Еліна не викладається на повну і вона ще має резерви щоб додати. От я і бажаю Еліні сьогодні вночі продемонструвати свою найкращу гру проти легенди сучасного тенісу.
    Жаль що Гаель сьогодні підклав Елі "свинку". Вона 4 години вболівала за нього в боксі, витратила багато нервових клітин, а на фініші ще й негативний результат у вигляді поразки від Береттіні.
    Елі здоров'я і впевненості у власних силах.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 05.09.2019 14:23
    +10
    Ярослав 999, 05.09.2019 14:03
    З захисною грою Еліни,шансів небагато,можна сказати зовсім немає
    Можете спокійно виспатися і навіть не дивитися гру!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 06.09.2019 03:30
    +9
    Все закономірно, на жаль. Серена навіть зараз неймовірно крута. Еліні ж подякуємо за блискучий турнір, вона дійсно провела його здорово.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 06.09.2019 03:26
    +9
    И двигается бабушка несмотря на свои телеса очень даже на уровне
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 06.09.2019 03:21
    +8
    Еліна вже може готуватись до азійської серії і боротьби за підсумковий. Можна подякувати за турнір, він, без жодних сумнівів, вийшов надуспішним, але проти Серени Еліна навіть у близьких до топових кондиціях не готова боротись, такі реалії тенісу.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 06.09.2019 02:50
    +8
    Stanislav Matusevych, 06.09.2019 02:39
    І це ж Еліна грає близько до максимуму. Є якісь питання? На жаль, проти лому немає прийому.
    Станислав, и рядом не близко к максимуму. Если бы она не наделала несвойственных для себя ошибок, счёт был бы не 1:4, а 3:2.
    sarra2008
      sarra2008, 06.09.2019 03:32
    +7
    Ну Еля хоч з настроєм і то добре. Поборолася, хоча по рахунку і не скажеш .
    0108niko_and
      0108niko_and, 06.09.2019 03:31
    +7
    Сьогодні Серена була краще... Елінка, бравіссімо за турнір!!!
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 06.09.2019 03:25
    +7
    Обидно, но как со школьницей ...
    sv_2000
    online
      sv_2000, 06.09.2019 03:13
    +7
    Похоже сожрала психологически Серена Элю нашу
    sv_2000
    online
      sv_2000, 06.09.2019 03:40
    +6
    Vladdal, 06.09.2019 03:25
    Да при чём тут темп?? Мы разный теннис смотрим? Вот прямо сейчас, вместо того чтобы заработать два очка - из убийственных положений дарит очки. Снова две глупые ошибки подряд.
    Сегодня не Серена выигрывает, а Эля проигрывает. Увы. Худшая игра на турнире.
    Суд по всему, ты видишь то, что хочешь видеть)))
    Уильямс была очень крута, причем во всех компонентах.
    А твой задор, типа, лупи по углам и жизнь раем покажется редко, когда канает))
    Бить постоянно по углам - это применительно к Серене давать себя на расстрел + масса НО... Простая геометрия. Атаки должны быть подготовленными.... Надо прежде всего играть глубоко под линию, в высоком темпе, хорошо подавать и не ошибаться... Легко сказать, конечно))
    В общем, Серена была в своем очень боевом варианте, у Свитолиной были бы шансы, если бы она показала свою лучшую игру, заставила Серену нервничать... Возможно первые 2 гейма и решили игру... Были ведь шансы... Если бы вместо 0:2 стало 2:0, то может быть, Серена так по хозяйски и не вошла бы в игру и какие-то шансы бы появились... А так... тоска зеленая.
    Andrew Schebet
      Andrew Schebet, 06.09.2019 03:32
    +6
    Элина - молодец!
    Спасибо. Не получилось...
    Но и Серена - бомба! В такие годы, с таким опытом и с таким настроем у неё сегодня никому не выиграть!
    Продолжение следует.
    Теперь - за очками на квалификацию на Итоговый турнир!
    sarra2008
      sarra2008, 06.09.2019 03:24
    +5
    І ось з'явилися Еліни "бровки доміком" ... напевно все
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 06.09.2019 02:50
    +5
    Andres, 06.09.2019 02:49
    Халеп чудово показала як грати проти лому)
    Халеп играла на траве. Плюс у Халеп то, благодаря чему она вообще в топ-10 - скорость. Самый быстрый игрок тура. У Элины будут шансы во 2 сете, Серена долго в таком ритме не выдержит.
    Lazio
      Lazio, 06.09.2019 01:52
    +5
    Всім привіт!! Доброї ночі.. Шо, не спите??!!... і я не сплю...
    serega-2019
      serega-2019, 06.09.2019 03:44
    +4
    Шкода.., але все одно дякую Еліно за гру !!!
    .. найбільші шанси були на подачі Серени у 1 та 3 геймі при рахунку 0:40 на користь Еліни але нажаль, нажаль Еліна не скористалася цією перевагою і як наслідок відділа ці гейми Серені...
    Що стосується другого сету то після гарних розігрішів і закінчень Серени, знову нажаль Еліна не змогла утриматись прихологічно і почала дуже помітно нервувати, як наслідок помилок (нажаль) стало ще більше..
    Еліно прогрес є, результат теж !!!
    Бажаю тобі міцного здоров`я, вдачі, стабільних, видовичних матчів і звісно ж перемог !!!
    Дякую за позитивні емоції і цікаві матчі на цьому турнірі !!
    palpal
      palpal, 06.09.2019 03:33
    +4
    Темп Серены оказался выше ритма Монфиса
    Stelios Komnin
    online
      Stelios Komnin, 06.09.2019 03:32
    +4
    Жаль, но турнир хороший у Элины. Среди женщин была лучшей. Хорошие шансы попасть на итоговый.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 06.09.2019 03:25
    +4
    Stanislav Matusevych, 06.09.2019 03:20
    І зараз нічим не можу. Темп Серени для жіночого тенісу абсолютно захмарний. Еліна не здатна його тримати. Ніяк. І ніколи не буде здатна. Природу не надуриш.
    Да при чём тут темп?? Мы разный теннис смотрим? Вот прямо сейчас, вместо того чтобы заработать два очка - из убийственных положений дарит очки. Снова две глупые ошибки подряд.
    Сегодня не Серена выигрывает, а Эля проигрывает. Увы. Худшая игра на турнире.