Еліна Світоліна – Б'янка Андреєску. Прогноз і анонс матчу

Третій поспіль півфінал для першої ракетки України

Еліна Світоліна – Б'янка Андреєску. Прогноз і анонс матчу
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
В ніч з п'ятниці на суботу перша ракетка України Еліна Світоліна (№6 WTA) зіграє півфінальний поєдинок на престижному турнірі серії Premier Mandatory в Індіан-Веллсі. Суперницею 24-річної українки стане 18-річна представниця Канади Б'янка Андреєску (№60 WTA).
 
Поєдинок відкриє вечірню сесію на першому корті, час початку зустрічі – не раніше 03:30 за Києвом. Нагадаємо, нагорода за перемогу в півфінальному матчі складає 260 рейтингових очок і $332,000 на додаток до 390 очок і $354,000, які вже зароблені.
 
Це буде перший півфінал в Індіан-Веллсі для обох тенісисток.
 
Суперниця
 
Вчорашня юніорка Андреєску стала відомою для більшості українських вболівальників після матчів Кубка федерації проти Канади. В квітні 2018 року дочка румунських емігрантів грала у матчі-відкритті проти Лесі Цуренко, де програла у трьох сетах, зазнавши травми у вирішальній партії. З того часу її прогрес вимірювався семимильними кроками.
 

Jimmie48 Photography. Б'янка Андреєску
 
Закінчила 2018 рік Андреєску в статусі 178-ракетки світу, а на початку цього року стався прорив. На турнірі категорії International в Окленді вона через кваліфікацію дійшла до фіналу, де програла тільки 14-й ракетці світу Юлії Гьоргес. Варто зазначити, що в другому колі Б'янка здобула першу перемогу над тенісисткою із чільної десятки – жертвою стала Каролін Возняцкі (тоді – третя ракетка світу). І хоча датчанка в цьому році через проблеми зі здоров'ям показує не найкращий свій теніс, це величезне досягнення для тінейджерки.
 
Після другого кола Australian Open (також із відбором) Андреєску виграла свій перший серйозний турнір – 125-тисячник WTA в Ньюпорт-Біч (США). В чвертьфіналі була здобута перемога над Ежені Бушар і стало зрозуміло, що статус першої ракетки Канади скоро перейде саме до Б'янки.
 
Статистика в 2019-му році
   Світоліна    Андреєску
Матчі (перемоги-поразки) 13-4 24-3
% виграних 76 89
середній рейтинг суперниць 41.5 113.7
виграно очок на подачі, % 59.2 58.9
ейси, % 5.9 4.2
% першої подачі 61.3 61.9
виграно очок на першій подачі, % 67.3 66.9
виграно очок на другій подачі, % 46.5 51.6
виграно очок на прийомі, % 45.5 47.6
тайбрейки 3-1 5-3
 
Шлях на турнірі
Стадія  Світоліна   Андреєску
1-й коло  -   Бегу (6:7, 6:3, 6:3) №70 WTA
2-й коло  Кенін (3:6, 7:6, 6:4) №33 WTA    Цибулкова (6:2, 6:2) №35 WTA
3-й коло  Гаврилова (7:5, 6:4) №53 WTA    Фьогеле (6:1, 6:2) №109 WTA
4-й коло  Барті (7:6, 5:7, 6:4) №12 WTA  Ван Цян (7:5, 6:2) №18 WTA
1/4 фіналу   Вондроушова (4:6, 6:4, 6:4) №61 WTA  Мугуруса (6:0, 6:1) №20 WTA

Після півфіналу в Акапулько Андреєску засяяла у всій красі на турнірі в Індіан-Веллсі: п'ять перемог, один програний сет і знищення Мугуруси в 1/4 фіналу. Звісно, можна зважати і на те, що Гарбін'є провела виснажливий матч 1/8 фіналу проти Кікі Бертенс, а у Ван Цян щось подібне напередодні очного матчу було із Елізе Мертенс. Але Вондроушовій подібний аргумент у матчі проти Світоліної не допоміг.
 
На корті Андреєску, як це не дивно, вміє все і навіть більше. Найбільшим її козирем буде неймовірна впевненість, якої вона набула протягом турніру. Минулого року у фіналі грали Осака з Касаткіною, Андреєску також бачить себе переможницею.
 
І ще одне. Якби Підсумковий турнір грали прямо зараз, то Андреєску брала б у ньому участь. Це все, що потрібно знати про поточну форму канадки тим, хто дивиться на 60-й номер у світовому рейтингу.
 
Прогноз
 
Світоліна провела важкі поєдинки 1/8 і 1/4 фіналу. За одну добу вона зіграла на корті 5,5 годин напружених матчів. У Андреєску все зовсім інакше, останні два матчі в сумі потягнули на 2,5 години. День відпочинку має допомогти українці, але це не панацея. Навіть букмекери чітко не могли визначитися хто ж фаворит майбутнього протистояння.
 
З понеділка Еліна навіть у випадку поразки повернеться в топ-5 рейтингу WTA, але кожна наступна перемога на турнірі буде наближати її до мрії, яка може здійснитися в Маямі. 
 
Останні два півфінали Світоліна програвала в кінцівках третіх сетів, ведучи в рахунку. Еліні не вистачало зовсім трохи до перемоги. Маємо надію, що в Індіан-Веллсі все складеться на нашу користь.
 
Також не потрібно забувати, що в разі перемоги у півфіналі Андреєску випередить Даяну Ястремську в рейтингу і стане найкращою тенісисткою до 20-ти років.
 
Прогноз Sport.ua: перемога Світоліної в трьох сетах

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    serega-2019
      serega-2019, 15.03.2019 21:57
    +3
    Еліна вдачі, витримки, терпіння, везіння, гарної гри, психологічної і фізичної стабілоності і звісно ж перемоги !!!
    Elis
      Elis, 15.03.2019 21:35
    +5
    Lazio, 15.03.2019 21:04
    Грає проти руминки.. народ, ви не знаєте як для мене принципово щоб Еля перемогла... я тут в Римі і...і ці грьобані цигани навколо мене..їх тут купа.. у ФБ скільки їх ... і лиш халеп і хурунеску..халеп і хурунеску... з одним тут я заївся.. по сусідству живе...
    Сска хєр буду спати сьогодні.. кожен бал, кожну вдалий розіграш буду репетувати!! Сска най чують!!...
    Весела нічка чекає ваших сусідів
    common_sense
      common_sense, 15.03.2019 21:28
    -14
    Lazio, 15.03.2019 21:04
    Грає проти руминки.. народ, ви не знаєте як для мене принципово щоб Еля перемогла... я тут в Римі і...і ці грьобані цигани навколо мене..їх тут купа.. у ФБ скільки їх ... і лиш халеп і хурунеску..халеп і хурунеску... з одним тут я заївся.. по сусідству живе...
    Сска хєр буду спати сьогодні.. кожен бал, кожну вдалий розіграш буду репетувати!! Сска най чують!!...
    налоги платишь в Украине? нет? мне лично поюг на тебя
    Lazio
    Lazio, 15.03.2019 21:04
    +13
    Грає проти руминки.. народ, ви не знаєте як для мене принципово щоб Еля перемогла... я тут в Римі і...і ці грьобані цигани навколо мене..їх тут купа.. у ФБ скільки їх ... і лиш халеп і хурунеску..халеп і хурунеску... з одним тут я заївся.. по сусідству живе...
    Сска хєр буду спати сьогодні.. кожен бал, кожну вдалий розіграш буду репетувати!! Сска най чують!!...
    relax-1984
      relax-1984, 15.03.2019 20:56
    +2
    Изначально кофы у контор равные были, теперь видно что на Эльку грузят. Не только мы в неё верим )))
    Ва Са
      Ва Са, 15.03.2019 20:02
    +1
    никовіліст, 15.03.2019 19:39
    Рейтинг формується не по підсумкам року (ви плутаєте поточний рейтинг з відбіром на Підсумковий турнір), а по щотижневим результатам впродовж останнього календарного року. Тобто, кожна перемога впливає на рейтинг з наступного понеділка, але не більше року. Рейтинг є найважливішим показником, аналогом чемпіонату світу - чемпіоном є людина з найцвищим рейтингом, а не та, що перемагає на турнірах. Тому Хлеп стала найсильнішою тенісисткою світу без жодної перемоги на Шоломах. Якість гри й рейтинг пов'язані показники, тому що саме якість впливає на результат. Еліна Світоліна, потрапивши у ТОП-рівень (світову десятку) майже 2 роки тому жодного разу не покидала її - це є найвища ознака стабільності! Кому ще перемагати якусь юну ноунейм, котра ще нічого важливого не досягла в тенісі, як не нашій Еліні? Тим більше на такій надважливій стадії турніру.
    Тому Хлеп стала найсильнішою тенісисткою світу без жодної перемоги на Шоломах. ))) Згода .. Теж саме і Возняцкі , два роки була №-1 без шолому . Рейтинг відображає силу спортсмена помножену на стабільність . Не просто так його придумали .
    сергей павлович
      сергей павлович, 15.03.2019 19:53
    -13
    коэфициэт прям смачный на непродажную( продажную ) элиночку, будет ли договоряк??-будет , и элиночка проиграет, проверяйте
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 19:44
    -1
    Подивився статистику - Еліна навіть топ-7 не покидала жодного разу з 26 травня 2017.
    Тому, повторюсь, лише форс-мажор завадить Еліні перемогти сьогодні.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 19:40
    -2
    ("без жодної перемоги на Шоломах" - коректніше "без жодного Шолома")
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 19:39
    +1
    Vladdal, 15.03.2019 19:27
    Рейтинг формируется по итогам года и далеко не всегда отражает силу спортсменов в данный момент. Смотрите на качество игры, а не на рейтинг.
    Рейтинг формується не по підсумкам року (ви плутаєте поточний рейтинг з відбіром на Підсумковий турнір), а по щотижневим результатам впродовж останнього календарного року. Тобто, кожна перемога впливає на рейтинг з наступного понеділка, але не більше року. Рейтинг є найважливішим показником, аналогом чемпіонату світу - чемпіоном є людина з найцвищим рейтингом, а не та, що перемагає на турнірах. Тому Хлеп стала найсильнішою тенісисткою світу без жодної перемоги на Шоломах. Якість гри й рейтинг пов'язані показники, тому що саме якість впливає на результат. Еліна Світоліна, потрапивши у ТОП-рівень (світову десятку) майже 2 роки тому жодного разу не покидала її - це є найвища ознака стабільності! Кому ще перемагати якусь юну ноунейм, котра ще нічого важливого не досягла в тенісі, як не нашій Еліні? Тим більше на такій надважливій стадії турніру.
    Vladdal
      Vladdal, 15.03.2019 19:27
    +1
    никовіліст, 15.03.2019 19:25
    Ось тільки місце в рейтинзі є головним показником, а всі інші - другорядні. Ніхто зі зламаною рукою в теніс не грає (хоча в боксі таке буває), а про т.з. "стани" ми навіть уяви не маємо, це таємниця команди, а значить й спиратися на стан в прогнозах нам, далеким від внутрішньої кухні, не потрібно. Ось Еліна з тейпом грає всі матчі - й перемагає тіх, хто без тейпів. Чому? Тому що клас вищє. А що є мерилом класа? Рейтинг. Щё є такий об'єктивний показник, як вік. Наприклад, на обох сестер Вільямс я б не ставив в жодному матчі. Але й у віці Еліна має перевагу над Андреєску. Взагалі у всіх показниках у Еліни перевага. Тому й перемога її легко прогнозована, завадити їй має лише форс-мажор.
    Рейтинг формируется по итогам года и далеко не всегда отражает силу спортсменов в данный момент. Смотрите на качество игры, а не на рейтинг.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 19:25
    -1
    Vladdal, 15.03.2019 19:07
    Если бы рейтинг был объективным показателем, спортсменкам можно было бы и на корт не выходить - ведь понятно, что победила бы та, кто в рейтинге выше.
    На самом деле важнее кто в данный момент находится в лучшем состоянии физическом и психологическом, кто выбрал более удачную тактику на игру и смог навязать её сопернику. И ещё важна удача: повезло/не повезло в ответственные моменты - в теннисе иногда всё решают миллиметры...
    Настоящую силу Андрееску мы пока в полном мере оценить не можем - мы слишком мало с ней знакомы. Но то, что я видел, меня впечатлило.
    Я не даю преимущество никому в этой игре. И уж точно легко Элине этой ночью не будет.
    Ось тільки місце в рейтинзі є головним показником, а всі інші - другорядні. Ніхто зі зламаною рукою в теніс не грає (хоча в боксі таке буває), а про т.з. "стани" ми навіть уяви не маємо, це таємниця команди, а значить й спиратися на стан в прогнозах нам, далеким від внутрішньої кухні, не потрібно. Ось Еліна з тейпом грає всі матчі - й перемагає тіх, хто без тейпів. Чому? Тому що клас вищє. А що є мерилом класа? Рейтинг. Щё є такий об'єктивний показник, як вік. Наприклад, на обох сестер Вільямс я б не ставив в жодному матчі. Але й у віці Еліна має перевагу над Андреєску. Взагалі у всіх показниках у Еліни перевага. Тому й перемога її легко прогнозована, завадити їй має лише форс-мажор.
    relax-1984
      relax-1984, 15.03.2019 19:20
    +1
    Як би там не було, але три півфінали поспіль на таких турнірах - це вже реально рівень "Елітарна Еліта"!!!
    Vladdal
      Vladdal, 15.03.2019 19:07
    +1
    никовіліст, 15.03.2019 17:38
    Прогнозую 75% не важкої перемоги Еліни у двох сетах. Красиві слова можна сказати про будь-кого без вийнятку з першої сотні рейтингу, кожна тенісистка унікальна й сильна. Але рейтинг є найоб'єктивнишим показником різниці у класі, перемога зеленої юніорки над вахівцем вищого рівня, якою є Світоліна у цьому році, стала б сенсацією й гучним апсетом. У Індіан Веллсі вже перебір сенсацій, сьгодні вночі ще однієї не станеться.
    Если бы рейтинг был объективным показателем, спортсменкам можно было бы и на корт не выходить - ведь понятно, что победила бы та, кто в рейтинге выше.
    На самом деле важнее кто в данный момент находится в лучшем состоянии физическом и психологическом, кто выбрал более удачную тактику на игру и смог навязать её сопернику. И ещё важна удача: повезло/не повезло в ответственные моменты - в теннисе иногда всё решают миллиметры...
    Настоящую силу Андрееску мы пока в полном мере оценить не можем - мы слишком мало с ней знакомы. Но то, что я видел, меня впечатлило.
    Я не даю преимущество никому в этой игре. И уж точно легко Элине этой ночью не будет.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 15.03.2019 18:47
    0
    никовіліст, 15.03.2019 18:22
    "свою "землячку" Бузареску обіграла досить впевненно" - Бузарнеску не є й ніколи не була топ-тенісисткою, зірок з неба не хапала, в неї може перемогти будь-хто з сотні рейтингу, й дива не буде.
    Рейтинги: Бузареску - 31, Андреєску - 60. А які непрІємнсті були у Еліни від Бузареску??? А втім чого тут дискусувати? Адже це ЖІНОЧИЙ теніс, чим він багатьом й до вподоби, бо НЕПЕРЕДБАЧУВАНИЙ!!!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.03.2019 18:43
    +4
    никовіліст, 15.03.2019 18:36
    Що баває з тими, хто в молодому віці без досвіду, без команди, без грошей, без випробувань локомотивом преться до гори рейтингу у юному віці, яскраво показала Марта Костюк. Достатьньо ставитися до таких саме так, як це зробила саме Еліна Світоліна на АО2018 - просто спокійно переграти на класі. Що я й чекаю сьогодні вночі в матчі топ-тенісистки з іншим молодим ноунеймом.
    А як послухати всіх експертів, що дають Еліні лише 51%, то ця Андреєску в цьому 2019 році має стати першою ракеткою світу. Теоретично це можливо, але я не вірю в це й не бачу жодних передумов.
    Не станет она, конечно, первой ракеткой в этом году. Не хватит в таком возрасте стабильности на весь сезон. Но нынешнее ее состояние вполне позволяет обыгрывать топов. В Чемпионской Гонке она заслуженно находится сразу за Элиной - на шестом месте. И это показатель. А не то, что было в прошлом году.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:40
    +8
    Serhiy (Миколаїв), 15.03.2019 17:19
    Удачи Б'янка в этом матчеи и победы тебе на турнире.
    Здається, тепер ясно яке лайно мінусує тут всіх підряд.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:36
    +3
    dudigo78, 15.03.2019 18:25
    В даному випадку про рейтинг можна було б говорити якби Андреєску було хоча б років 22. А так людина лише другий чи третій серйозний турнір грає, де вона мала набрати тих очок, щоб бути високо в рейтингу. І то в лайві вона вже догнала нашу Даяну. Особисто спрогнозую як і з Вондрушовою 51/49 на користь Еліни
    Що баває з тими, хто в молодому віці без досвіду, без команди, без грошей, без випробувань локомотивом преться до гори рейтингу у юному віці, яскраво показала Марта Костюк. Достатьньо ставитися до таких саме так, як це зробила саме Еліна Світоліна на АО2018 - просто спокійно переграти на класі. Що я й чекаю сьогодні вночі в матчі топ-тенісистки з іншим молодим ноунеймом.
    А як послухати всіх експертів, що дають Еліні лише 51%, то ця Андреєску в цьому 2019 році має стати першою ракеткою світу. Теоретично це можливо, але я не вірю в це й не бачу жодних передумов.
    flydog773
      flydog773, 15.03.2019 18:35
    +3
    Serhiy (Миколаїв), 15.03.2019 17:19
    Удачи Б'янка в этом матчеи и победы тебе на турнире.
    А шо б ви вкакались собі у рота
    Тільки Еліна/Тільки перемога/УДАЧІ І НАСНАГИ! Вперед Світолька/До перемоги Україно!
    ВІРИМО В ЕЛЮ НА ВСІ 100% .
    Костя Волков
    Костя Волков, 15.03.2019 18:32
    -3
    просил же не комментировать прогнозные статьи до финала так как родня свитолиной все читает и ей отправляет на фарт а вы тут развели кисель по ходу матча комментируйте а то фарт пройдет и свитолина сдуется
    Lazio
    Lazio, 15.03.2019 21:04
    +13
    Грає проти руминки.. народ, ви не знаєте як для мене принципово щоб Еля перемогла... я тут в Римі і...і ці грьобані цигани навколо мене..їх тут купа.. у ФБ скільки їх ... і лиш халеп і хурунеску..халеп і хурунеску... з одним тут я заївся.. по сусідству живе...
    Сска хєр буду спати сьогодні.. кожен бал, кожну вдалий розіграш буду репетувати!! Сска най чують!!...
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 17:31
    +12
    Дуже приємно читати рідну мову на рідному сайті, респект й подяка!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.03.2019 15:31
    +11
    Андрееску в начале этого сезона просто танком прет. Минимум поражений, все в борьбе, и все серьезным соперницам. Одержан ряд побед над именитыми теннисистками. Правда, стоит отметить, что все они - Венус, Возняцки, Мугуруса - далеко не в лучшем своем состоянии. Тем не менее, Бьянка очень опасна, обладает хорошей мощью, вариативностью, и, что особенно важно в 18 лет - устойчивым характером.
    Хоть она и не совсем похожа на Вондроушову, но рецепт борьбы с ней примерно тот же - активная игра с попытками постоянного давления. Уходить в глухую оборону самоубийственно. И первая подача, конечно. То, что хорошо работало против чешки. После двух тяжелых матчей Элине удалось день отдохнуть, надеюсь, что это поможет. Шансы примерно равны, может быть, 55/45 в пользу Элины.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:40
    +8
    Serhiy (Миколаїв), 15.03.2019 17:19
    Удачи Б'янка в этом матчеи и победы тебе на турнире.
    Здається, тепер ясно яке лайно мінусує тут всіх підряд.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 15.03.2019 17:31
    +8
    Serhiy (Миколаїв), 15.03.2019 17:19
    Удачи Б'янка в этом матчеи и победы тебе на турнире.
    Козел, що ти тут робиш????
    Shellenberg
      Shellenberg, 15.03.2019 15:00
    +8
    Хотілось би в 2-х сетах.
    Elis
      Elis, 15.03.2019 17:40
    +6
    Володимир Кузьмін, 15.03.2019 17:31
    Козел, що ти тут робиш????
    Самостверджується. Весна, у певної категорії загострення. Я додала в ігнор.
    Elis
      Elis, 15.03.2019 21:35
    +5
    Lazio, 15.03.2019 21:04
    Грає проти руминки.. народ, ви не знаєте як для мене принципово щоб Еля перемогла... я тут в Римі і...і ці грьобані цигани навколо мене..їх тут купа.. у ФБ скільки їх ... і лиш халеп і хурунеску..халеп і хурунеску... з одним тут я заївся.. по сусідству живе...
    Сска хєр буду спати сьогодні.. кожен бал, кожну вдалий розіграш буду репетувати!! Сска най чують!!...
    Весела нічка чекає ваших сусідів
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.03.2019 18:12
    +5
    Володимир Кузьмін, 15.03.2019 18:02
    Проте свою "землячку" Бузареску обіграла досить впевненно. Не така вона вже й простий горішок, на жаль...
    Проте сподіваюсь, що вона буде по зубах нашій Елінці, хоча гра буде важкою. Скільки топів програло на цьому чемпіонаті
    від молодоі парослі, хочаб вчорашня гра Плішкова - Бенчич. Хто би думав???
    Вообще, большинство вчера как раз ставило на Бенчич, учитывая, как резко падали на нее кэфы перед матчем. Она и против Кербер будет фаворитом.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 15.03.2019 18:43
    +4
    никовіліст, 15.03.2019 18:36
    Що баває з тими, хто в молодому віці без досвіду, без команди, без грошей, без випробувань локомотивом преться до гори рейтингу у юному віці, яскраво показала Марта Костюк. Достатьньо ставитися до таких саме так, як це зробила саме Еліна Світоліна на АО2018 - просто спокійно переграти на класі. Що я й чекаю сьогодні вночі в матчі топ-тенісистки з іншим молодим ноунеймом.
    А як послухати всіх експертів, що дають Еліні лише 51%, то ця Андреєску в цьому 2019 році має стати першою ракеткою світу. Теоретично це можливо, але я не вірю в це й не бачу жодних передумов.
    Не станет она, конечно, первой ракеткой в этом году. Не хватит в таком возрасте стабильности на весь сезон. Но нынешнее ее состояние вполне позволяет обыгрывать топов. В Чемпионской Гонке она заслуженно находится сразу за Элиной - на шестом месте. И это показатель. А не то, что было в прошлом году.
    Andriy0903
      Andriy0903, 15.03.2019 17:29
    +4
    Удачі, Елінко!
    Lazio
    Lazio, 15.03.2019 15:36
    +4
    Шось у мене передчуття що руминка перегорить...
    serega-2019
      serega-2019, 15.03.2019 21:57
    +3
    Еліна вдачі, витримки, терпіння, везіння, гарної гри, психологічної і фізичної стабілоності і звісно ж перемоги !!!
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:36
    +3
    dudigo78, 15.03.2019 18:25
    В даному випадку про рейтинг можна було б говорити якби Андреєску було хоча б років 22. А так людина лише другий чи третій серйозний турнір грає, де вона мала набрати тих очок, щоб бути високо в рейтингу. І то в лайві вона вже догнала нашу Даяну. Особисто спрогнозую як і з Вондрушовою 51/49 на користь Еліни
    Що баває з тими, хто в молодому віці без досвіду, без команди, без грошей, без випробувань локомотивом преться до гори рейтингу у юному віці, яскраво показала Марта Костюк. Достатьньо ставитися до таких саме так, як це зробила саме Еліна Світоліна на АО2018 - просто спокійно переграти на класі. Що я й чекаю сьогодні вночі в матчі топ-тенісистки з іншим молодим ноунеймом.
    А як послухати всіх експертів, що дають Еліні лише 51%, то ця Андреєску в цьому 2019 році має стати першою ракеткою світу. Теоретично це можливо, але я не вірю в це й не бачу жодних передумов.
    flydog773
      flydog773, 15.03.2019 18:35
    +3
    Serhiy (Миколаїв), 15.03.2019 17:19
    Удачи Б'янка в этом матчеи и победы тебе на турнире.
    А шо б ви вкакались собі у рота
    Тільки Еліна/Тільки перемога/УДАЧІ І НАСНАГИ! Вперед Світолька/До перемоги Україно!
    ВІРИМО В ЕЛЮ НА ВСІ 100% .
    dudigo78
      dudigo78, 15.03.2019 18:25
    +3
    никовіліст, 15.03.2019 17:38
    Прогнозую 75% не важкої перемоги Еліни у двох сетах. Красиві слова можна сказати про будь-кого без вийнятку з першої сотні рейтингу, кожна тенісистка унікальна й сильна. Але рейтинг є найоб'єктивнишим показником різниці у класі, перемога зеленої юніорки над вахівцем вищого рівня, якою є Світоліна у цьому році, стала б сенсацією й гучним апсетом. У Індіан Веллсі вже перебір сенсацій, сьгодні вночі ще однієї не станеться.
    В даному випадку про рейтинг можна було б говорити якби Андреєску було хоча б років 22. А так людина лише другий чи третій серйозний турнір грає, де вона мала набрати тих очок, щоб бути високо в рейтингу. І то в лайві вона вже догнала нашу Даяну. Особисто спрогнозую як і з Вондрушовою 51/49 на користь Еліни
    Sashamar
    Sashamar, 15.03.2019 17:24
    +3
    Lazio, 15.03.2019 15:36
    Шось у мене передчуття що руминка перегорить...
    Ось на це годі сподіватися...
    relax-1984
      relax-1984, 15.03.2019 20:56
    +2
    Изначально кофы у контор равные были, теперь видно что на Эльку грузят. Не только мы в неё верим )))
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:22
    +2
    Володимир Кузьмін, 15.03.2019 18:02
    Проте свою "землячку" Бузареску обіграла досить впевненно. Не така вона вже й простий горішок, на жаль...
    Проте сподіваюсь, що вона буде по зубах нашій Елінці, хоча гра буде важкою. Скільки топів програло на цьому чемпіонаті
    від молодоі парослі, хочаб вчорашня гра Плішкова - Бенчич. Хто би думав???
    "свою "землячку" Бузареску обіграла досить впевненно" - Бузарнеску не є й ніколи не була топ-тенісисткою, зірок з неба не хапала, в неї може перемогти будь-хто з сотні рейтингу, й дива не буде.
    никовіліст
      никовіліст, 15.03.2019 18:15
    +2
    Володимир Кузьмін, 15.03.2019 18:02
    Проте свою "землячку" Бузареску обіграла досить впевненно. Не така вона вже й простий горішок, на жаль...
    Проте сподіваюсь, що вона буде по зубах нашій Елінці, хоча гра буде важкою. Скільки топів програло на цьому чемпіонаті
    від молодоі парослі, хочаб вчорашня гра Плішкова - Бенчич. Хто би думав???
    "хочаб вчорашня гра Плішкова - Бенчич. Хто би думав???" - в цьому матчі я нічого дивного не передвабчав - перемогти могла будь хто, Бенчич колишня 7 ракетка світу, тобто це топ-рівень. Просто була травма й вона стрімко повертається на свій звичний рівень першої десятки. Саме її бачив головною загрозою Еліні після вильоту Осаки.