Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
| Оновлено 22 травня 2026, 08:00
1851
1

Тоні БЕЛЛЬЮ: «Ф'юрі час визнати – Усик кращий. А він ходить, розповідає»

Беллью вважає, що Ф'юрі не вистачає мужності

| Оновлено 22 травня 2026, 08:00
1851
Тоні БЕЛЛЬЮ: «Ф'юрі час визнати – Усик кращий. А він ходить, розповідає»
Getty Images/Global Images Ukraine
Google Підпишіться на новини Sport.ua

Відомий у минулому боксер Тоні Беллью вважає, що Тайсону Ф'юрі після двох поразок від Олександра Усика варто просто визнати перевагу українця.

«Ф'юрі треба вже визнати: Усик був кращий за мене. Тайсон 12 місяців ходить і принижує Усика, розповідає, що все було не так, що його пограбували».

«Мені не подобається, коли супернику не віддають належне. Якщо тебе перемогли, то визнай це, знайди в собі мужність», – сказав Беллью.

Ф'юрі програв обидва поєдинки Усику, але регулярно стверджує, що перемогу у нього відібрали судді.

Оцініть матеріал
(29)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Sport.ua
1М+ підписників
Не пропусти головне!
Стеж за нами в Google та соцмережах
Google Підписатися
Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
По крайней мере оба боя он закончил не лежа на канвасе, как Белью. И в первом бою, если б не нокдаун, была бы ничья.