Тоні БЕЛЛЬЮ: «Ф'юрі час визнати – Усик кращий. А він ходить, розповідає»
Беллью вважає, що Ф'юрі не вистачає мужності
Відомий у минулому боксер Тоні Беллью вважає, що Тайсону Ф'юрі після двох поразок від Олександра Усика варто просто визнати перевагу українця.
«Ф'юрі треба вже визнати: Усик був кращий за мене. Тайсон 12 місяців ходить і принижує Усика, розповідає, що все було не так, що його пограбували».
«Мені не подобається, коли супернику не віддають належне. Якщо тебе перемогли, то визнай це, знайди в собі мужність», – сказав Беллью.
Ф'юрі програв обидва поєдинки Усику, але регулярно стверджує, що перемогу у нього відібрали судді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Завора відповів, за яку збірну хотів би грати
До «гірників» приїде Раян Роберту