Українська фристайлістка отримала травму на тренуванні
Оксана Яцюк має проблеми з коліном
Українська фристайлістка Оксана Яцюк впала на тренуванні та травмувала коліна напередодні старту на Олімпійських іграх.
Яцюк із тренування пішла під руку з олімпійським чемпіоном Олександром Абраменком, що наразі входить до тренерського штабу національної команди.
«На жаль, у нас одна дівчинка впала. Тобто ми зараз ще не знаємо, наскільки серйозна травма, вона потягнула коліно. Тобто, ну, будемо зараз через доктора вже виясняти, чи зможе вона продовжувати тренування і зможе чи взагалі виступати.
А решта команди, в принципі все добре, сьогодні пропрацювали основні свої стрибки, кожен з них. Завтра буде ще одне тренування і післязавтра уже змагання, кваліфікація, дівчата, хлопці», – розповів головний тренер збірної України Енвер Аблаєв.
Кваліфікація у жіночій лижній акробатиці запланована на вівторок, 17 лютого.
Раніше повідомлялося, що Йоганнес Клебо виграв історичне дев'яте золото на зимових ОІ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Словаччина обійшла зіркових конкурентів
Легендарний супертяж виділив Джека Джонсона і Мухаммеда Алі