Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
| Оновлено 10 лютого 2026, 15:22
458
2

Олександр УСИК: «Чому ви вважаєте Вайлдера слабким? Я не згоден»

Усик хоче шоу в США

| Оновлено 10 лютого 2026, 15:22
458
Олександр УСИК: «Чому ви вважаєте Вайлдера слабким? Я не згоден»
Getty Images/Global Images Ukraine. Деонтей Вайлдер

Український боксер Олександр Усик не згоден з думкою, що супертяж Деонтей Вайлдер є поганим суперником.

«Я давно хочу битися з Вайлдером. Чому його називають слабким суперником? Я не згоден. Він заслужив на свій шанс. Я хочу провести бій у США, хочу отримати велике шоу у цій країні».

«Я бився в США в 2019 році, але це був не великий боксерський вечір», – сказав Усик в інтерв'ю журналу The Ring.

Раніше повідомлялося, що Усик і Вайлдер близькі до підписання контракту, але американець вибрав бій проти Дерека Чісори.

Оцініть матеріал
(13)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Михайло Мудрик пішов на радикальні заходи задля перемоги
Футбол | 10 лютого 2026, 10:02 8
Михайло Мудрик пішов на радикальні заходи задля перемоги

Українець потрапив в конфлікт з польськими вболівальниками

ВІДЕО. Зінченко здалеку забив перший гол за Аякс
Футбол | 09 лютого 2026, 19:18 5
ВІДЕО. Зінченко здалеку забив перший гол за Аякс

Олександр відзначився голом в товариському матчі проти «Телстара»

Коментарі 2
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Олег Заворотный
Ну таке, жодного інтересу чи то Вайлдер, чи то Руїз не викликають. Я сумніваюся, що і у штатах це буде цікаво - це не конкурентні бої. Ну немає зараз топового супертяжа там. Треба домовлятися чи з Вордлі, чи з Кабаєлом. Інші не цікаво.
Деда Крутой
Когда то по такому поводу говорил извесный президент футбольного клуба, тогда не которые "спецы" сказали, что чемпионат УПЛ слабый, он ответил, "так выиграйте его" и все заткнулись.